Gå til hovedindhold

Playseat Trophy Logitech G Edition - Cockpit til racersimulering - legeret stål, ActiFit, aluminium i rumkvalitet - grå

PlayseatSpillestoleEAN: 8717496873101
Pris fra 4.251 krtil 4.929 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 678 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.824 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Playseat Trophy Logitech G Edition - Cockpit til racersimulering - legeret stål, ActiFit, aluminium i rumkvalitet - grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4251 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Playseat ® Trophy - Logitech G Edition Racing Seat - GEEKD.dk
4.251 kr
Til butik
Playseat ® Trophy - Logitech G Edition Racing Seat - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev den ultimative fordybelse i simracing med Logitech G Playseat Trophy G Edition! Løft din simracing-oplevelse til et nyt niveau af fordybelse og tilpasning med Logitech G Playseat Trophy G Edition. Dette simracesæde er designet til at imødekomme enhv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Playseat
Kategori: Racing Seat
EAN: 8717496873101
Varenr.: 47710872699216
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Playseat Trophy Logitech G Edition Sim racercockpit - ActiFit - Op til 120 kg
4.317 kr
Til butik
Playseat Trophy Logitech G Edition Sim racercockpit - ActiFit - Op til 120 kg billede

Produktinformation

Simulator-racersæde Playseat® Trophy Logitech G Edition leverer opslugende simracing med en let, holdbar ramme i kulstofstål og patenteret ActiFit-sædemateriale, der tilpasser sig din krop. Designet til fleksible racing-opsætninger derhjemme eller i turneringer giver dette open-cockpit-sæde dig mulighed for at placere rat og pedaler, så det matcher din kørestil, med justerbart ryglæn, lændestøtte og sædefasthed for en stabil, realistisk kørestilling. Patenteret design for en realistisk køreoplevelse Kulstofstålramme for en let, stærk konstruktion ActiFit-materiale tilpasser sig kroppen og hjælper med at lede varme væk Fuldt justerbar rat- og pedalposition (længde og højde) Open cockpit-design for fri bevægelse og uhindret kontrol Separat justerbart ryglæn og justerbar lændestøtte Justerbar sædefasthed fra blødere til fastere Understøtter alle Logitech G rat og pedaler Bygget til at finjustere komfort og kontrol, så du kan holde fokus gennem lange løb med en sikker, stabil opsætning.

Produktspecifikationer

Mærke: Playseat
Kategori: Gamer Stol
Artikel nr.: G.00320
EAN: 8717496873101
Varenr.: 3214902
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Playseat Trophy Logitech G Edition Gamer Stol Grå
4.473 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Playseat Trophy Logitech G Edition - Cockpit til racersimulering - legeret stål, ActiFit, aluminium i rumkvalitet - grå
4.549 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Racingstol Playseat Trophy Logitech G Edition - grå
-4%4.599 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Racingstol Playseat Trophy Logitech G Edition - grå
-4%4.619 kr
Før 4.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Playseat Trophy Logitech G Edition Gamer Stol Grå
4.929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playseat Trophy Logitech G Edition - Cockpit til racersimulering - legeret stål, ActiFit, aluminium i rumkvalitet - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playseat Trophy Logitech G Edition - Cockpit til racersimulering - legeret stål, ActiFit, aluminium i rumkvalitet - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd4.251 kr4.251 krKøb
2Proshop DK4.317 kr4.317 krKøb
3CompuMail DK4.473 kr4.473 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.549 kr4.748 krKøb
5Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
6Vivas DK4.619 kr4.779 krKøb
7Ultrashop4.929 kr4.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Playseat Trophy Logitech G Edition - Cockpit til racersimulering - legeret stål, ActiFit, aluminium i rumkvalitet - grå

PriceData har fulgt prisen på Playseat Trophy Logitech G Edition - Cockpit til racersimulering - legeret stål, ActiFit, aluminium i rumkvalitet - grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.824 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 4.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.176 kr.

Den nuværende pris på 4.251 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Playseat Trophy Logitech G Edition - Cockpit til racersimulering - legeret stål, ActiFit, aluminium i rumkvalitet - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Playseat Trophy Logitech G Edition - Cockpit til racersimulering - legeret stål, ActiFit, aluminium i rumkvalitet - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.251 kr66 kr (2%)
27. maj 20264.317 kr66 kr (2%)
23. maj 20264.251 kr66 kr (2%)
22. maj 20264.317 kr66 kr (2%)
16. maj 20264.251 kr411 kr (11%)
1. maj 20263.840 kr16 kr (0%)
22. apr. 20263.824 kr1 kr (0%)
2. apr. 20263.825 kr30 kr (1%)
13. feb. 20263.855 kr428 kr (10%)
9. feb. 20264.283 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret