Gå til hovedindhold

Playseat Formula Instinct F1 Edition - Racersimulationscockpit - ergonomisk - flowformet kulstofkvalitetsstål, aluminium, tekstil

PlayseatSpillestoleEAN: 8717496873255
Pris fra 4.180 krtil 5.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.139 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.048 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Playseat Formula Instinct F1 Edition - Racersimulationscockpit - ergonomisk - flowformet kulstofkvalitetsstål, aluminium, tekstil og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4180 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Playseat Formula Instinct F1 Edition Gamer Stol Sort Hvid
4.180 kr
Til butik
Playseat Formula Instinct F1 Edition Gamer Stol Sort Hvid billede

Produktinformation

Playseat Formula Instinct F1 Edition - Racersimulationscockpit - ergonomisk - aluminium, tekstil, flowformet kulstofkvalitetsstål

Produktspecifikationer

Mærke: Playseats
Artikel nr.: FO.00334
EAN: 8717496873255
Varenr.: 1002556844
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Playseat Formula Instinct F1 Edition Sim racercockpit - Aluminium - 163 kg
4.433 kr
Til butik
Playseat Formula Instinct F1 Edition Sim racercockpit - Aluminium - 163 kg billede

Produktinformation

Sim racing-cockpit Playseat® Formula Instinct F1® Edition leverer en autentisk F1®-køreposition med modulær komfortpolstring, et patenteret aluminium X-Adapt™ quick-release-justeringssystem og meget justerbar pedalmontering. Designet til racerkørere i alle aldre og størrelser kombinerer dette officielt F1®-licenserede cockpit ergonomisk konstruktion med stabilitet og omfattende justeringsmuligheder for at hjælpe med at genskabe fornemmelserne af et Formula 1®-cockpit, samtidig med at du får støtte under lange sessioner. Verificeret og godkendt af rigtige F1®-kørere for at simulere den autentiske F1®-køreposition Modufoam™ dynamisk komfort med modulære indlægspuder til støtte af lænd og skuldre Patenteret X-Adapt™ quick-release-system for robust, slørfri understøttelse af rat Fuldt justerbar pedalplade til tilpasning af vinkel, højde og længde Letvægtsstruktur designet til at være nem at stille væk, når den ikke er i brug Få en cockpitfornemmelse, der holder din køreposition fintunet til præcision og indlevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Playseat
Kategori: Gamer Stol
Artikel nr.: FO.00334
EAN: 8717496873255
Varenr.: 3315401
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Playseat Formula Instinct F1 Edition - Racersimulationscockpit - ergonomisk - flowformet kulstofkvalitetsstål, aluminium, tekstil
4.495 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Playseat ® Formula Instinct - F1 ® Edition Racing Simulator Tilbehør - GEEKD.dk
4.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Playseat Formula Instinct F1 Edition Gamer Stol Sort Hvid
5.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playseat Formula Instinct F1 Edition - Racersimulationscockpit - ergonomisk - flowformet kulstofkvalitetsstål, aluminium, tekstil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playseat Formula Instinct F1 Edition - Racersimulationscockpit - ergonomisk - flowformet kulstofkvalitetsstål, aluminium, tekstil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.180 kr4.180 krKøb
2Proshop DK4.433 kr4.433 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.495 kr4.694 krKøb
4Geekd4.999 kr4.999 krKøb
5Ultrashop5.319 kr5.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Playseat Formula Instinct F1 Edition - Racersimulationscockpit - ergonomisk - flowformet kulstofkvalitetsstål, aluminium, tekstil

PriceData har fulgt prisen på Playseat Formula Instinct F1 Edition - Racersimulationscockpit - ergonomisk - flowformet kulstofkvalitetsstål, aluminium, tekstil i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.899 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 5.008 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.424 kr.

Den nuværende pris på 4.180 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Playseat Formula Instinct F1 Edition - Racersimulationscockpit - ergonomisk - flowformet kulstofkvalitetsstål, aluminium, tekstil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Playseat Formula Instinct F1 Edition - Racersimulationscockpit - ergonomisk - flowformet kulstofkvalitetsstål, aluminium, tekstil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20264.180 kr294 kr (7%)
19. maj 20264.474 kr68 kr (2%)
14. maj 20264.406 kr23 kr (1%)
13. maj 20264.429 kr68 kr (2%)
12. maj 20264.497 kr46 kr (1%)
11. maj 20264.451 kr45 kr (1%)
9. maj 20264.406 kr23 kr (1%)
8. maj 20264.429 kr161 kr (4%)
26. apr. 20264.590 kr11 kr (0%)
25. apr. 20264.601 kr126 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret