Gå til hovedindhold

Playmobil City Action - Politiets Kommandocentral - 253 Dele - 7

PlaymobilAction- og legetøjsfigurerEAN: 4008789718730
Pris fra 699 krtil 949,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 250,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 549 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Playmobil City Action - Politiets Kommandocentral - 253 Dele - 7 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Playmobil City Action 71873, Action/Eventyr, 4 År, Flerfarvet
699 kr
Til butik
Playmobil City Action 71873, Action/Eventyr, 4 År, Flerfarvet billede

Produktspecifikationer

Mærke: Playmobil
Kategori: Playmobil City
Farve: 5
Artikel nr.: 71873
EAN: 4008789718730
Varenr.: 24827116
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Playmobil City Action - Politiets kommandocenter
700 kr
Til butik
Playmobil City Action - Politiets kommandocenter billede

Produktinformation

Playmobil legesæt med politistation kombinerer et kommandocenter med en fingeraftryksscanner (inkl. transparente film), et aflåseligt våbenskab, fængselsdragter, skjulte flugtveje i væggene og en helikopterlandingsplads til actionfyldte missioner. Playmobil - Police Command Center lader børn iscenesætte politi-eventyr med et travlt kontrolrum, en gangster på skateboard og masser af tilbehør til at fange forbrydere, stoppe flugter og starte hurtige forfølgelsesjagter fra helipladsen. Fingeraftryksscanner med medfølgende transparente film Aflåseligt våbenskab Fængselsdragter til anholdte figurer Skjulte vægge til flugt- og fangstleg Helikopterlandingsplads til hurtige jagter Skabt til fantasifuld rolleleg - dette sæt tilføjer smarte twists og hurtige historier til hver mission.

Produktspecifikationer

Mærke: Playmobil
Kategori: Playmobil
Artikel nr.: 71873
EAN: 4008789718730
Varenr.: 3449144
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Playmobil - City Action - Politistation
-20%799,96 kr
Før 999,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Playmobil - City Action - Politistation billede

Produktinformation

Sæt gang i jagten med dette detaljerede Playmobilpolitihovedkvarter. Dit barn kan fange forbrydere, analyserespor med fingeraftryksscanner og holde styr på situationen frakontrolrummet. Med fængselsceller, udstyr og spændende funktionerer der lagt op til actionfyldt rolleleg, hvor dit barn kanskabe sine egne politioperationer og dramatiske flugtforsøg.

Produktspecifikationer

Mærke: Playmobil
Kategori: Action Figure Playsets
EAN: 4008789718730
Varenr.: 53420151832913
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Playmobil 71873 - Police Command Center - City Action - Politi
909,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Playmobil Police Command Center (71873)
938 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Playmobil City Action - Politiets Kommandocentral - 253 Dele - 7
949,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playmobil City Action - Politiets Kommandocentral - 253 Dele - 7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playmobil City Action - Politiets Kommandocentral - 253 Dele - 7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK699 kr738 krKøb
2Proshop DK700 kr739 krKøb
3Legebyen DK799,96 kr799,96 krKøb
4Gucca.dk909,95 kr909,95 krKøb
5Teknikproffset DK938 kr997 krKøb
6Kids-world.dk949,95 kr949,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Playmobil City Action - Politiets Kommandocentral - 253 Dele - 7

PriceData har fulgt prisen på Playmobil City Action - Politiets Kommandocentral - 253 Dele - 7 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.044 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 783 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Playmobil City Action - Politiets Kommandocentral - 253 Dele - 7. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Playmobil City Action - Politiets Kommandocentral - 253 Dele - 7 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026699 kr1 kr (0%)
28. maj 2026700 kr2 kr (0%)
26. maj 2026702 kr1 kr (0%)
23. maj 2026701 kr1 kr (0%)
22. maj 2026702 kr23 kr (3%)
21. maj 2026679 kr4 kr (1%)
20. maj 2026675 kr49 kr (8%)
1. maj 2026626 kr39 kr (6%)
25. apr. 2026665 kr27 kr (4%)
22. apr. 2026692 kr82 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret