Gå til hovedindhold

Playmobil City Action - Politidykker med Skat - 41 dele - 72078

PlaymobilAction Figure PlaysetsEAN: 4008789720788
Pris fra 131 krtil 179,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 48,95 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Playmobil City Action - Politidykker med Skat - 41 dele - 72078 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Playmobil City Action - Politidykker med skat
131 kr
Til butik
Playmobil City Action - Politidykker med skat billede

Produktinformation

Playmobil-legesæt bringer undervands-politiaktion til live med en politidykker, en undervandsscooter og en skjult skattekiste fyldt med guld og diamanter. Playmobil - Police Diver with Treasure lader børn genskabe den spændende jagt, når den årvågne dykker opsporer tyvens skjulested på havbunden, fastgør skatten til scooteren og bringer den sikkert tilbage til land, med finner, rustning, dykkermaske og hjelm til rolleleg og historiefortælling. Politidykkerfigur med aftageligt dykkerudstyr Undervandsscooter til hurtig forfølgelsesleg på dybt vand Skattekiste med glitrende bytte til missionsbaserede historier Havdyr og planter til detaljerede undervandsscener To figurer for udvidede legemuligheder Designet til fantasifulde undervandseventyr understøtter dette detaljerede sæt uendeligt mange nye missioner ud over skattebjærgningen.

Produktspecifikationer

Mærke: Playmobil
Kategori: Playmobil
Artikel nr.: 72078
EAN: 4008789720788
Varenr.: 3449145
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Playmobil Politidykker med skatten (72078)
147 kr
Til butik
Playmobil Politidykker med skatten (72078) billede

Produktinformation

Da tyven frygter, at hans tyvegods bliver opdaget på land, gemmer han skattekisten fyldt med guld og diamanter dybt under vandet, gemt væk mellem tang på havbunden. Men den årvågne politidykker er allerede på sporet af ham. Med sin kraftfulde undervandsscooter suser han gennem det dybe hav og sporer tyven og hans skjulte bytte. Betjenten sikrer den stjålne skat, fastgør den til sin scooter og bringer den sikkert tilbage til kysten. Når missionen er fuldført, tager han sine finner, armudstyr, dykkermaske og hjelm af – endnu en dristig undervandsoperation er gennemført med succes. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Playmobil
Kategori: Figurer, miniaturer og tilbehør
EAN: 4008789720788
Varenr.: D41358
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Playmobil - City Action - Politidykker m. skat
-20%159,96 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Playmobil - City Action - Politidykker m. skat billede

Produktinformation

Dyk ned i et spændende undervandseventyr med denne Playmobilpolitidykker. Dit barn kan jagte tyven, finde den skjulte skatog bringe den sikkert tilbage med undervandsscooteren. Medhavdyr, planter og masser af detaljer er der lagt op tilfantasifuld rolleleg under havets overflade. Perfekt tilactionfyldte historier og nye missioner i dybet.

Produktspecifikationer

Mærke: Playmobil
Kategori: Action Figure Playsets
EAN: 4008789720788
Varenr.: 53420152750417
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Playmobil City Action - Politidykker med Skat - 41 dele - 72078
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playmobil City Action - Politidykker med Skat - 41 dele - 72078 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Playmobil City Action - Politidykker med Skat - 41 dele - 72078 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK131 kr170 krKøb
2Teknikproffset DK147 kr196 krKøb
3Legebyen DK159,96 kr198,96 krKøb
4Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Playmobil City Action - Politidykker med Skat - 41 dele - 72078

PriceData har fulgt prisen på Playmobil City Action - Politidykker med Skat - 41 dele - 72078 i 90 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Playmobil City Action - Politidykker med Skat - 41 dele - 72078. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Playmobil City Action - Politidykker med Skat - 41 dele - 72078 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026131 kr1 kr (1%)
30. maj 2026130 kr1 kr (1%)
28. maj 2026129 kr1 kr (1%)
19. maj 2026130 kr4 kr (3%)
11. maj 2026126 kr1 kr (1%)
9. maj 2026127 kr1 kr (1%)
7. maj 2026128 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026129 kr24 kr (16%)
21. apr. 2026153 kr54 kr (55%)
11. apr. 202699 kr80,95 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret