Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Plastmo brøndkrave i hvid med nedløb Ø75 x 130 mm

EL-GrossistenHjem og haveEAN: 5702752723408
Pris fra 46 krtil 69,08 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 23,08 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plastmo brøndkrave i hvid med nedløb Ø75 x 130 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plastmo brøndkrave i hvid med nedløb Ø75 x 130 mm
46 kr
Til butik
Plastmo brøndkrave i hvid med nedløb Ø75 x 130 mm billede

Produktinformation

Med mere end 60 år på det danske marked har Plastmo tagrender bevist deres styrke og holdbarhed. Alle Plastmos brøndkraver af plast er produceret af genanvendelig blyfri hård polyvinylklorid (PVC), der ikke indeholder blødgørere. Brøndkraver benyttes som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plastmo
Kategori: Tag
Farve: Hvid
EAN: 5702752723408
Varenr.: 275272340
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
75 x 130 mm Brøndkrave hvid Plastmo
65,05 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Plastmo brøndkrave Ø75x130mm, hvid
69,08 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo brøndkrave i hvid med nedløb Ø75 x 130 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo brøndkrave i hvid med nedløb Ø75 x 130 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS46 kr46 krKøb
2CS MEGASTORE DK65,05 kr104,05 krKøb
3EL-GROSSISTEN69,08 kr69,08 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plastmo brøndkrave i hvid med nedløb Ø75 x 130 mm

PriceData har fulgt prisen på Plastmo brøndkrave i hvid med nedløb Ø75 x 130 mm i 147 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 65,05 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Plastmo brøndkrave i hvid med nedløb Ø75 x 130 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Plastmo brøndkrave i hvid med nedløb Ø75 x 130 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202646 kr19,05 kr (29%)
1. jun. 202665,05 kr19,05 kr (41%)
30. maj 202646 kr1 kr (2%)
26. maj 202647 kr18,05 kr (28%)
24. maj 202665,05 kr18,05 kr (38%)
17. maj 202647 kr18,05 kr (28%)
16. maj 202665,05 kr18,05 kr (38%)
12. maj 202647 kr18,05 kr (28%)
11. maj 202665,05 kr18,05 kr (38%)
7. jan. 202647 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret