Gå til hovedindhold

NKT Plastkappeledning PKA, H05VV-F 2X1,5 Sort Rg100 - (100 meter)

NKTKablerEAN: 5702950253707
Pris fra 28,96 krtil 2.438 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.409,04 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27,9 kr 7. maj

Sammenlign priser på Plastkappeledning PKA, H05VV-F 2X1,5 Sort Rg100 - (100 meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.96 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDNING 2X1,5 PKA SORT RG100
28,96 kr
Til butik
LEDNING 2X1,5 PKA SORT RG100 billede

Produktinformation

Anvendelse: Tilledninger til brugsgenstande i overensstemmelse med SB afsnit 6:2001. Indre ledninger i brugsgenstande, belysningsgenstande m.v. i henhold til konstruktionsforskrifterne. Ledningstypen er ikke egnet til langvarig anvendelse i det fri. > 1,5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5702950253707
Varenr.: 15841924481359
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 meter PKA plastkabel 2x1,5 mm²
1.519 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plastkappeledning PKA, H05VV-F 2X1,5 Sort Rg100 - (100 meter)
2.438 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastkappeledning PKA, H05VV-F 2X1,5 Sort Rg100 - (100 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastkappeledning PKA, H05VV-F 2X1,5 Sort Rg100 - (100 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN28,96 kr28,96 krKøb
2Greenline1.519 kr1.519 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.438 kr2.438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plastkappeledning PKA, H05VV-F 2X1,5 Sort Rg100 - (100 meter)

PriceData har fulgt prisen på Plastkappeledning PKA, H05VV-F 2X1,5 Sort Rg100 - (100 meter) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 27,9 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 2.305 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.148 kr.

Den nuværende pris på 28,96 kr er 97% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 98% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Plastkappeledning PKA, H05VV-F 2X1,5 Sort Rg100 - (100 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Plastkappeledning PKA, H05VV-F 2X1,5 Sort Rg100 - (100 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202628,96 kr1,06 kr (4%)
7. maj 202627,9 kr1.491,1 kr (98%)
6. maj 20261.519 kr1.491,1 kr (5344%)
21. mar. 202627,9 kr1.491,1 kr (98%)
20. mar. 20261.519 kr1.491,1 kr (5344%)
17. mar. 202627,9 kr1.491,1 kr (98%)
16. mar. 20261.519 kr1.491,1 kr (5344%)
4. mar. 202627,9 kr1.491,1 kr (98%)
3. mar. 20261.519 kr1.491,1 kr (5344%)
10. feb. 202627,9 kr1.491,1 kr (98%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret