Gå til hovedindhold

Bloomingville Plaid Creative Collection Isnel genbrugt bomuld 130 x 160 cm grøn multifarvet hyggetæppe

BloomingvilleIndretningEAN: 5711173264551
Pris fra 120 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plaid Creative Collection Isnel genbrugt bomuld 130 x 160 cm grøn multifarvet hyggetæppe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm
-29%120 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm billede

Produktinformation

Dette tæppe er vævet med genbrugsbomuld til et varmt flerfarvet mønster. Et mønster, der måske minder dig om de gamle kludetæpper, men i en ny og moderne fortolkning. Et tæppe, der tilføjer den hyggelige og hjemlige følelse til ethvert rum, hvor du beslut...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5711173264551
Varenr.: BLO82051011
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Creative Collection - Isnel Throw Plaid
132 kr
Til butik
Bloomingville Creative Collection - Isnel Throw Plaid billede

Produktinformation

Dette tæppe er vævet med genbrugsbomuld til et varmt flerfarvet mønster. Et mønster, der måske minder dig om de gamle kludetæpper, men i en ny og moderne fortolkning. Et tæppe, der tilføjer den hyggelige og hjemlige følelse til ethvert rum, hvor du beslutter dig for at lægge det ud på gulvet. Frynserne i hver ende bidrager bare til den hyggelige og hjemlige følelse af dette tæppe.L160xW130 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82051011
EAN: 5711173264551
Varenr.: 3296319
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plaid Creative Collection Isnel genbrugt bomuld 130 x 160 cm grøn multifarvet hyggetæppe
199 kr
Til butik
Plaid Creative Collection Isnel genbrugt bomuld 130 x 160 cm grøn multifarvet hyggetæppe billede

Produktinformation

Fra Creative Collection kommer Isnel Plaid, en charmerende og miljøvenlig tilføjelse til dit hjem. Denne hyggelige plaid er omhyggeligt vævet af genbrugt bomuld og præsenterer et varmt, flerfarvet mønster, der leder tankerne hen på nostalgiske kludetæpper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plaider
Farve: Grøn
EAN: 5711173264551
Varenr.: 23602

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plaid Creative Collection Isnel genbrugt bomuld 130 x 160 cm grøn multifarvet hyggetæppe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plaid Creative Collection Isnel genbrugt bomuld 130 x 160 cm grøn multifarvet hyggetæppe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop120 kr120 krKøb
2Proshop DK132 kr171 krKøb
3Likehome.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plaid Creative Collection Isnel genbrugt bomuld 130 x 160 cm grøn multifarvet hyggetæppe

PriceData har fulgt prisen på Plaid Creative Collection Isnel genbrugt bomuld 130 x 160 cm grøn multifarvet hyggetæppe i 159 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Plaid Creative Collection Isnel genbrugt bomuld 130 x 160 cm grøn multifarvet hyggetæppe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Plaid Creative Collection Isnel genbrugt bomuld 130 x 160 cm grøn multifarvet hyggetæppe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026120 kr12 kr (9%)
23. maj 2026132 kr12 kr (10%)
10. maj 2026120 kr12 kr (9%)
9. maj 2026132 kr12 kr (10%)
5. maj 2026120 kr12 kr (9%)
4. maj 2026132 kr12 kr (10%)
29. apr. 2026120 kr10 kr (8%)
26. apr. 2026130 kr10 kr (8%)
17. apr. 2026120 kr10 kr (8%)
16. apr. 2026130 kr10 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret