Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Pladeveksler T16H+-1, 26 plader, G3/4", til VMTD, VX, VVX - Termix

EL-GrossistenSanitetEAN: 5706560860393
Pris fra 3.319 krtil 3.974,23 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 655,23 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pladeveksler T16H+-1, 26 plader, G3/4", til VMTD, VX, VVX - Termix og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3319 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pladeveksler T16H+-1, 26 plader, G3/4", til VMTD, VX, VVX - Termix
3.319 kr
Til butik
Pladeveksler T16H+-1, 26 plader, G3/4", til VMTD, VX, VVX - Termix billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK VVS Varme & styring Varmeveksler
EAN: 5706560860393
Varenr.: 376948126
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gemina Pladeveksler - T16h+-1-26hp
3.345 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
T16H+-1 - 26HP G3/4
3.974,23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pladeveksler T16H+-1, 26 plader, G3/4", til VMTD, VX, VVX - Termix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pladeveksler T16H+-1, 26 plader, G3/4", til VMTD, VX, VVX - Termix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK3.319 kr3.319 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.345 kr3.345 krKøb
3EL-GROSSISTEN3.974,23 kr3.974,23 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pladeveksler T16H+-1, 26 plader, G3/4", til VMTD, VX, VVX - Termix

PriceData har fulgt prisen på Pladeveksler T16H+-1, 26 plader, G3/4", til VMTD, VX, VVX - Termix i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.319 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 4.628 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.542 kr.

Den nuværende pris på 3.319 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Pladeveksler T16H+-1, 26 plader, G3/4", til VMTD, VX, VVX - Termix. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Pladeveksler T16H+-1, 26 plader, G3/4", til VMTD, VX, VVX - Termix de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.319 kr26 kr (1%)
26. maj 20263.345 kr26 kr (1%)
23. maj 20263.319 kr26 kr (1%)
22. maj 20263.345 kr26 kr (1%)
11. maj 20263.319 kr16 kr (0%)
8. maj 20263.335 kr10 kr (0%)
7. maj 20263.345 kr10 kr (0%)
30. apr. 20263.355 kr619,23 kr (16%)
29. apr. 20263.974,23 kr619,23 kr (18%)
25. apr. 20263.355 kr20 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret