Gå til hovedindhold

Piz Buin - Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF15 - 150 ml

Piz BuinSolprodukterEAN: 3574661192833
Pris fra 89 krtil 195 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 18. maj

Sammenlign priser på Piz Buin - Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF15 - 150 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Piz Buin - Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF15 - 150 ml
-49%89 kr
Før 175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Piz Buin - Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF15 - 150 ml billede

Produktinformation

Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Oil Spray SPF15

Produktspecifikationer

Mærke: piz buin
Kategori: Solcreme & Solbeskyttelse
Størrelse: 150 ml
EAN: 3574661192833
Varenr.: 3574661192833
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Piz Buin Tan &amp Protect Spray 150 ml
90 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF 15 150 ml
96 kr
Til butik
Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF 15 150 ml billede

Produktinformation

Opnå flot, holdbar og naturlig solbrun farve.Denne hurtigt absorberende sololie er nem at påføre, fedter ikke og indeholder både UVA- og UVB- beskyttelse. Din hud efterlades næret, glat og blank. Du får solbeskyttelse med solfaktor 15, så du er beskyttet mod solens skadelige stråler. Solsprayen er både sved- og vandafvisende.Indeholder malitane, som fremskynder din huds naturlige bruningsproces.Anvendelse:Spray på huden lige før solbadning.OBS! Produktet kan variere i design.

Produktspecifikationer

Mærke: Piz Buin
Kategori: Tanning
Størrelse: 150.00ml
Artikel nr.: 3574661192833
EAN: 3574661192833
Varenr.: 3574661192833
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Piz Buin Tan & Protect Oil Spray SPF15, 150 ml.
-35%113 kr
Før 175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Oil Spray SPF15 150ml
-25%131 kr
Før 175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF15 150 m
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Piz Buin - Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF15 - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Piz Buin - Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF15 - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk89 kr89 krKøb
2CS MEGASTORE DK90 kr129 krKøb
3Beautycos DK96 kr125 krKøb
4Brandshop113 kr113 krKøb
5Cocopanda DK131 kr131 krKøb
6Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Piz Buin - Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF15 - 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Piz Buin - Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF15 - 150 ml i 158 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 39% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Piz Buin - Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF15 - 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Piz Buin - Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF15 - 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202689 kr13 kr (17%)
21. maj 202676 kr11,84 kr (18%)
19. maj 202664,16 kr4,16 kr (7%)
18. maj 202660 kr3 kr (5%)
16. maj 202663 kr1 kr (2%)
15. maj 202662 kr4,63 kr (7%)
13. maj 202666,63 kr2,67 kr (4%)
12. maj 202663,96 kr
11. maj 202664,04 kr
5. maj 202663,96 kr1,96 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret