Gå til hovedindhold

Piz buin tan & protect tan intensifying sun lotion SPF15 medium 150ml

Piz BuinSolcremeEAN: 3574661184265
Pris fra 79 krtil 195 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,94 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Piz buin tan & protect tan intensifying sun lotion SPF15 medium 150ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Piz buin tan & protect tan intensifying sun lotion SPF15 medium 150ml
79 kr
Til butik
Piz buin tan & protect tan intensifying sun lotion SPF15 medium 150ml billede

Produktinformation

Piz buin tan & protect tan intensifying sun lotion SPF15 medium 150ml Fantastisk solcreme med Melitane. Indeholder både UVA/UVB beskyttelse. Efterlader huden ekstra fugtgivet og sørger for at din solbrune kulør holder

Produktspecifikationer

Kategori: Solcreme/Beskyttelse
EAN: 3574661184265
Varenr.: 3574661184265
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Piz Buin TAN & PROTECT Lotion SPF15 - 150 ml
-54%81 kr
Før 175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Piz Buin TAN & PROTECT Lotion SPF15 - 150 ml billede

Produktinformation

Piz Buin TAN & PROTECT Lotion SPF15 er en skøn solcreme med faktor 15, som føles utrolig behagelig på huden og hverken fedter eller klæber. Den virker både UVA -og UVB beskyttende, så huden beskyttes under solens skadelige stråler. Derudover tilfører den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Piz Buin
Kategori: Sunscreen
EAN: 3574661184265
Varenr.: 112272
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Piz Buin Tan & Protect™ Tan Intensifying Lotion SPF 15 - 150 ml
126 kr
Til butik
Piz Buin Tan & Protect™ Tan Intensifying Lotion SPF 15 - 150 ml billede

Produktinformation

Beskyt huden og få en dybere, mere intens solbrun farvePiz Buin Tan & Protect™ Tan Intensifying Lotion SPF15 giver dig mulighed for at nyde solen sikkert, samtidig med at du opnår en smuk, ensartet solbrun farve. Denne innovative sollotion kombinerer middel UV-beskyttelse med avanceret teknologi, der stimulerer din naturlige bruningsproces, så du får en dybere og mere holdbar tan.Fordelene ved Piz Buin Tan & Protect™ Giver pålidelig UVA/UVB-beskyttelse mod solskader og tidlig ældning Intensiverer din naturlige bruningsproces for en dybere og mere holdbar solbrun farve Fugter intensivt og forebygger tør hud efter solbadning Let konsistens, der absorberes hurtigt uden at fedteSådan bruger du solbeskyttelsenPåfør rigeligt på alle eksponerede områder af kroppen inden soleksponering. Gentag påføringen jævnligt, især efter badning eller aftørring for at opretholde beskyttelsen.Nyd solen sikkert og opnå en smuk, intensiv solbrun farve. Prøv Piz Buin Tan & Protect™ Tan Intensifying Lotion SPF15 i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Piz Buin
Kategori: Solcreme til kroppen
Størrelse: 150 ml
Artikel nr.: 84546
EAN: 3574661184265
Varenr.: 84546
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Lotion SPF15 150 ml
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Piz buin tan & protect tan intensifying sun lotion SPF15 medium 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Piz buin tan & protect tan intensifying sun lotion SPF15 medium 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix79 kr79 krKøb
2NiceHair.dk81 kr81 krKøb
3NordicFeel DK126 kr126 krKøb
4Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Piz buin tan & protect tan intensifying sun lotion SPF15 medium 150ml

PriceData har fulgt prisen på Piz buin tan & protect tan intensifying sun lotion SPF15 medium 150ml i 113 dage. Laveste pris i perioden er 64,94 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Piz buin tan & protect tan intensifying sun lotion SPF15 medium 150ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Piz buin tan & protect tan intensifying sun lotion SPF15 medium 150ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202679 kr1 kr (1%)
25. maj 202678 kr2,44 kr (3%)
18. maj 202675,56 kr7,44 kr (9%)
17. maj 202683 kr4 kr (5%)
11. maj 202679 kr4 kr (5%)
7. maj 202675 kr4 kr (5%)
3. maj 202679 kr43 kr (35%)
2. maj 2026122 kr33 kr (37%)
1. maj 202689 kr10 kr (13%)
23. apr. 202679 kr3,64 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret