Gå til hovedindhold

Piz Buin - Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 - 150 ml

Pris fra 89 krtil 195 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Piz Buin - Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 - 150 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Piz Buin - Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 - 150 ml
-49%89 kr
Før 175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Piz Buin - Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 - 150 ml billede

Produktinformation

Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray SPF30 150 ml

Produktspecifikationer

Mærke: piz buin
Kategori: Solcreme & Solbeskyttelse
Størrelse: 150 ml
EAN: 3574661192857
Varenr.: 3574661192857
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Piz Buin Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 150ml
97 kr
Til butik
Piz Buin Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 150ml billede

Produktinformation

PIZ BUIN Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray hjälper dig att få ut mer av din tid i solen. Detta solskydd är svett- och vattentålig och kombinerar UVA / UVB-skydd med Melitane. Melitane är speciellt utformad för att påskynda och intensifiera den naturliga solingsprocessen för en snabb, säker och vacker solbränna.

Produktspecifikationer

Mærke: Piz Buin
Kategori: Solbeskyttelse
EAN: 3574661192857
Varenr.: C10681
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Piz Buin Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF 30 150 ml
98 kr
Til butik
Piz Buin Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF 30 150 ml billede

Produktinformation

Opnå flot, holdbar og naturlig solbrun farve.Denne hurtigt absorberende sololie er nem at påføre, fedter ikke og indeholder både UVA- og UVB- beskyttelse. Din hud efterlades næret, glat og blank. Du får solbeskyttelse med solfaktor 30, så du er beskyttet mod solens skadelige stråler. Solsprayen er både sved- og vandafvisende. Indeholder malitane, som fremskynder din huds naturlige bruningsproces.Anvendelse: Spray på huden lige før solbadning.

Produktspecifikationer

Mærke: Piz Buin
Kategori: Tanning
Størrelse: 150.00ml
Artikel nr.: 3574661192857
EAN: 3574661192857
Varenr.: 3574661192857
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Piz Buin Tan & Protect Oil Spray SPF30, 150 ml.
-43%99 kr
Før 175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Oil SPF30 150ml
-20%139 kr
Før 174 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Oil Spray SPF30 150 ml
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Piz Buin - Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Piz Buin - Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk89 kr89 krKøb
2Teknikproffset DK97 kr146 krKøb
3Beautycos DK98 kr127 krKøb
4Brandshop99 kr99 krKøb
5Cocopanda DK139 kr139 krKøb
6Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Piz Buin - Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 - 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Piz Buin - Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 - 150 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Piz Buin - Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 - 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Piz Buin - Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray SPF30 - 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202689 kr8 kr (8%)
23. maj 202697 kr8 kr (9%)
9. maj 202689 kr14 kr (19%)
28. apr. 202675 kr6,61 kr (8%)
24. apr. 202681,61 kr7,39 kr (8%)
23. apr. 202689 kr14 kr (19%)
18. apr. 202675 kr
17. apr. 202675,36 kr13,64 kr (15%)
3. apr. 202689 kr10 kr (13%)
22. mar. 202679 kr10 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret