Gå til hovedindhold

Piz Buin - Moisturising Sun Lotion SPF 50 - 200 ml

Pris fra 71,88 krtil 195 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 123,12 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Piz Buin - Moisturising Sun Lotion SPF 50 - 200 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71.88 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Piz Buin IN SUN Lotion SPF50+ 200 ml
-52%71,88 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Piz Buin IN SUN Lotion SPF50+ 200 ml billede

Produktinformation

Piz Buin IN SUN Lotion SPF50+ er en meget beskyttende solcreme, der er perfekt til dig, som ønsker at give sin hud den bedste beskyttelse mod solens skadelige stråler. Den er nemlig med SPF50+, og virker både UVA og UVB beskyttende. Denne lækre solcreme g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Piz Buin
Kategori: Sunscreen
EAN: 3574661469928
Varenr.: 112266
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF 50+ 200 ml
77 kr
Til butik
Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF 50+ 200 ml billede

Produktinformation

Piz Buin Moisturising Skin Lotion er en let solcreme, der hurtigt trænger ned i huden uden at fedte på huden eller efterlade pletter. Produktet er tilsat vandfaste solfiltre, som både giver høj beskyttelse mod UVA- og UVB stråling, uanset hvad du laver. Desuden er den tilsat fugtgivende ingredienser, som sikrer at huden ikke tørrer hud og irriteres. Cremen er nem at smøre på, og er ideel til når du skal opholde dig i langvarig og stærk sol. Fordele: Med avancerede UVA/UVB-filtre, som giver bredspektret beskyttelse Beriget med den kraftfulde anti-oxidant FEVERFEW PFE, som forebygger fotoaldring og andet skade på huden Glycerin tilfører huden fugt og bevarer den naturlige fugtbalance i huden Anvendelse: Omryst flasken grundigt inden brug, og påfør så en rigelig mængde på kroppen - en mindre mængde reducerer produktets virkning. Gentag altid påføring i løbet af dagen for at opretholde effekten - især hvis du sveder meget eller bader.

Produktspecifikationer

Mærke: Piz Buin
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3574661469928
EAN: 3574661469928
Varenr.: 3267476
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Piz Buin - Moisturising Sun Lotion SPF 50 - 200 ml
-43%99 kr
Før 175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF50+ - 200 ml
108 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF 50+ 200 ml
115 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Piz Buin Moisturizing Lotion SPF50 200 ml
-20%141 kr
Før 177 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF50+ 200 ml
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Piz Buin - Moisturising Sun Lotion SPF 50 - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Piz Buin - Moisturising Sun Lotion SPF 50 - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk71,88 kr71,88 krKøb
2Proshop DK77 kr116 krKøb
3BilligParfume.dk99 kr99 krKøb
4NordicFeel DK108 kr108 krKøb
5Beautycos DK115 kr144 krKøb
6Cocopanda DK141 kr141 krKøb
7Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Piz Buin - Moisturising Sun Lotion SPF 50 - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Piz Buin - Moisturising Sun Lotion SPF 50 - 200 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 71,88 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 71,88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Piz Buin - Moisturising Sun Lotion SPF 50 - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Piz Buin - Moisturising Sun Lotion SPF 50 - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202671,88 kr5,12 kr (7%)
31. maj 202677 kr22 kr (22%)
30. maj 202699 kr18,1 kr (22%)
28. maj 202680,9 kr3,05 kr (4%)
25. maj 202683,95 kr3,05 kr (4%)
11. maj 202680,9 kr
9. maj 202680,75 kr14,2 kr (15%)
8. maj 202694,95 kr19,95 kr (27%)
7. maj 202675 kr24 kr (24%)
5. maj 202699 kr9 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret