Gå til hovedindhold

Pioneer TS-WX130EA - Actvie Subwoofer- Class D - 160W - Subwoofer

Pris fra 987 krtil 1.699,15 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 712,15 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 975 kr 1. maj

Sammenlign priser på Pioneer TS-WX130EA - Actvie Subwoofer- Class D - 160W - Subwoofer og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 987 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Pioneer TS-WX130EA Subwoofer Sort
987 kr
Til butik
Pioneer TS-WX130EA Subwoofer Sort billede

Produktinformation

Pioneer TS-WX130EA - Subwoofer - til bil - 7.87"

Produktspecifikationer

Mærke: Pioneer
Artikel nr.: TS-WX130EA
EAN: 0884938390859
Varenr.: 993065100
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pioneer TS-WX130EA Aktiv Subwoofer
1.067 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pioneer TS-WX130EA - Actvie Subwoofer- Class D - 160W - Subwoofer
1.068 kr
Til butik
Pioneer TS-WX130EA - Actvie Subwoofer- Class D - 160W - Subwoofer billede

Produktinformation

Aktiv subwoofer leverer pladsbesparende basydelse med en indbygget Class D-forstærker og op til 160 W maksimal indgangseffekt. Pioneer TS-WX130EA er designet til nem installation takket være sit kompakte format, hvilket gør den til en praktisk lydopgradering til mange køretøjstyper, herunder placeringer som under eller bag sæder. Nominel indgangseffekt: 50 W Frekvensrespons: 40 Hz - 200 Hz Følsomhed: 98 dB Woofer-materiale: Aluminium Højttalergitter: Inkluderet Nyd dybere bundlyd uden at ofre værdifuld kabineplads.

Produktspecifikationer

Mærke: Pioneer
Kategori: Bilstereo
Artikel nr.: TSWX130EA
EAN: 0884938390859
Varenr.: 3121612
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Pioneer TS-WX130EA Aktiv Subwoofer med forstærker på 160W
-15%1.699,15 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pioneer TS-WX130EA - Actvie Subwoofer- Class D - 160W - Subwoofer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pioneer TS-WX130EA - Actvie Subwoofer- Class D - 160W - Subwoofer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK987 kr987 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.067 kr1.067 krKøb
3Proshop DK1.068 kr1.068 krKøb
4Danskautoudstyr.dk1.699,15 kr1.699,15 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pioneer TS-WX130EA - Actvie Subwoofer- Class D - 160W - Subwoofer

PriceData har fulgt prisen på Pioneer TS-WX130EA - Actvie Subwoofer- Class D - 160W - Subwoofer i 184 dage. Laveste pris i perioden er 951 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 993 kr.

Den nuværende pris på 987 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Pioneer TS-WX130EA - Actvie Subwoofer- Class D - 160W - Subwoofer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Pioneer TS-WX130EA - Actvie Subwoofer- Class D - 160W - Subwoofer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026987 kr203 kr (17%)
27. maj 20261.190 kr133 kr (13%)
23. maj 20261.057 kr78 kr (8%)
22. maj 2026979 kr3 kr (0%)
6. maj 2026982 kr7 kr (1%)
1. maj 2026975 kr71 kr (7%)
30. apr. 20261.046 kr71 kr (7%)
19. mar. 2026975 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026974 kr73 kr (7%)
19. feb. 20261.047 kr88 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret