Gå til hovedindhold

PILOT Refill 3-pak FriXion Ball udviskeligt blæk 0,5 sort 422836 Modsvarer: N/A

PilotHåndarbejde og hobbyEAN: 4902505422836
Pris fra 40 krtil 146,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 106,25 kr (73% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PILOT Refill 3-pak FriXion Ball udviskeligt blæk 0,5 sort 422836 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Refill Pilot Frixion Fine 0.5 mm sort - (3 stk.)
40 kr
Til butik
Refill Pilot Frixion Fine 0.5 mm sort - (3 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot Pen
Kategori: Øvrige Skriveredskaber
Farve: 1
Artikel nr.: 422836
EAN: 4902505422836
Varenr.: 4131402
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Pilot Refill Sort Fine 0,25 mm
42,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pilot Pen Pilot FriXion Ball
48 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PILOT Refill 3-pak FriXion Ball udviskeligt blæk 0,5 sort 422836 Modsvarer: N/A
49 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Refill Pilot Frixion Sort 0,5 mm 3-stk
54,94 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Frixion Clicker 0,5 refil sort (3)
67,5 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Refill Pilot Frixion sort 0,5 mm
146,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PILOT Refill 3-pak FriXion Ball udviskeligt blæk 0,5 sort 422836 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PILOT Refill 3-pak FriXion Ball udviskeligt blæk 0,5 sort 422836 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK40 kr79 krKøb
2RedOffice Konpap42,95 kr42,95 krKøb
3Proshop DK48 kr87 krKøb
4InkClub DK49 kr49 krKøb
5Hertels Boresko54,94 kr54,94 krKøb
6HUMA.dk67,5 kr67,5 krKøb
7Nova Nordic A/S146,25 kr146,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PILOT Refill 3-pak FriXion Ball udviskeligt blæk 0,5 sort 422836 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på PILOT Refill 3-pak FriXion Ball udviskeligt blæk 0,5 sort 422836 Modsvarer: N/A i 119 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for PILOT Refill 3-pak FriXion Ball udviskeligt blæk 0,5 sort 422836 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for PILOT Refill 3-pak FriXion Ball udviskeligt blæk 0,5 sort 422836 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 202640 kr2 kr (5%)
1. mar. 202638 kr2 kr (5%)
27. feb. 202640 kr2 kr (5%)
26. feb. 202638 kr2 kr (5%)
24. feb. 202640 kr2 kr (5%)
23. feb. 202638 kr2 kr (5%)
20. feb. 202640 kr2 kr (5%)
15. feb. 202638 kr2 kr (5%)
8. feb. 202640 kr2 kr (5%)
7. feb. 202638 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret