Gå til hovedindhold

Pilot® FriXion Highlighter Light Set-2-Go - etui med 4 stk. ass. farver

PilotHåndarbejde og hobbyEAN: 3131910546818
Pris fra 43,95 krtil 271,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 227,3 kr (84% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pilot® FriXion Highlighter Light Set-2-Go - etui med 4 stk. ass. farver og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tekstmarker Pilot Frixion Light
43,95 kr
Til butik
Tekstmarker Pilot Frixion Light billede

Produktinformation

Sæt med 4 farver, som leveres i en praktisk boks fremstillet af 100% genbrugsplast. Låget på boksen kan klikkes på forneden, så sættet kan stå oprejst.

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Kontorartikler
EAN: 3131910546818
Varenr.: 188.2506 50
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pilot® FriXion Highlighter Light Set-2-Go - etui med 4 stk. ass. farver
51 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pilot Pen Pilot FriXion Light
51 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pilot - Frixion Highlighter Pens Light Se2go Basic (4 Farver)
69,95 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Overstregningstusch | Pilot | Frixion | 4 ass
84,94 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pilot FriXion Light, Tekstmarker, ass. 4stk/sæt
271,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pilot® FriXion Highlighter Light Set-2-Go - etui med 4 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pilot® FriXion Highlighter Light Set-2-Go - etui med 4 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap43,95 kr43,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
3Proshop DK51 kr90 krKøb
4Gucca.dk69,95 kr69,95 krKøb
5Hertels Boresko84,94 kr84,94 krKøb
6Nova Nordic A/S271,25 kr271,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pilot® FriXion Highlighter Light Set-2-Go - etui med 4 stk. ass. farver

PriceData har fulgt prisen på Pilot® FriXion Highlighter Light Set-2-Go - etui med 4 stk. ass. farver i 157 dage. Laveste pris i perioden er 43,95 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 43,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Pilot® FriXion Highlighter Light Set-2-Go - etui med 4 stk. ass. farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Pilot® FriXion Highlighter Light Set-2-Go - etui med 4 stk. ass. farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202643,95 kr6,05 kr (12%)
22. maj 202650 kr1 kr (2%)
14. maj 202651 kr1 kr (2%)
10. maj 202650 kr6,05 kr (14%)
2. maj 202643,95 kr6,05 kr (12%)
22. feb. 202650 kr1 kr (2%)
18. feb. 202651 kr1 kr (2%)
13. feb. 202650 kr1 kr (2%)
11. feb. 202651 kr1 kr (2%)
19. jan. 202650 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret