Gå til hovedindhold

Pillivuyt - Toulouse Skål lav nr. 5 Dia 23 cm 1,8 liter Hvid

PillivuytSkåleEAN: 3050910344104
Pris fra 299 krtil 389,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90,95 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 291 kr 9. maj

Sammenlign priser på Pillivuyt - Toulouse Skål lav nr. 5 Dia 23 cm 1,8 liter Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pillivuyt Toulouse Skål nr. 5 - lav
299 kr
Til butik
Pillivuyt Toulouse Skål nr. 5 - lav billede

Produktinformation

Toulouse lav skål nr. 5 fra Pillivuyt Ovnfast porcelæn Ø23 cm - 1,8 liter Pillivuyts ovnfaste porcelæn tåler også termisk chok fra -30 °C til +350 °C - så du kan tage fadet ud af fryseren og sætte det direkte i en varm ovn

Produktspecifikationer

Mærke: Pillivuyt
Kategori: Pillivuyt skåle
EAN: 3050910344104
Varenr.: 3050910344104
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pillivuyt Toulouse skål lav, nr 5 Hvid
-10%349,95 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Pillivuyt Toulouse Skål nr. 5 - lav
389 kr
Til butik
Pillivuyt Toulouse Skål nr. 5 - lav billede

Produktinformation

Lav skål fra Pillivuyt Toulouse serien 1,8 liter Diameter Ø 23 cm Ovnfast porcelæn Pillivuyts ovnfaste porcelæn tåler også termisk chok fra -30 °C til +350 °C - så du kan tage fadet ud af fryseren og sætte det direkte i en varm

Produktspecifikationer

Mærke: Pillivuyt
Kategori: Pillivuyt skåle
EAN: 3050910344104
Varenr.: 3050910344104
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pillivuyt - Toulouse Skål lav nr. 5 Dia 23 cm 1,8 liter Hvid
389,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pillivuyt - Toulouse Skål lav nr. 5 Dia 23 cm 1,8 liter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pillivuyt - Toulouse Skål lav nr. 5 Dia 23 cm 1,8 liter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HvidevareShoppen.dk299 kr299 krKøb
2KitchenTime DK349,95 kr398,95 krKøb
3Kai Berntsen ApS389 kr389 krKøb
4Rikki Tikki Shop389,95 kr389,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pillivuyt - Toulouse Skål lav nr. 5 Dia 23 cm 1,8 liter Hvid

PriceData har fulgt prisen på Pillivuyt - Toulouse Skål lav nr. 5 Dia 23 cm 1,8 liter Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 291 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Pillivuyt - Toulouse Skål lav nr. 5 Dia 23 cm 1,8 liter Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Pillivuyt - Toulouse Skål lav nr. 5 Dia 23 cm 1,8 liter Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026299 kr8 kr (3%)
9. maj 2026291 kr1 kr (0%)
4. maj 2026292 kr1 kr (0%)
1. maj 2026293 kr6 kr (2%)
30. apr. 2026299 kr5 kr (2%)
29. apr. 2026294 kr5 kr (2%)
28. apr. 2026299 kr5 kr (2%)
27. apr. 2026294 kr5 kr (2%)
26. apr. 2026299 kr4 kr (1%)
24. apr. 2026295 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret