Gå til hovedindhold

Pillivuyt - Toulouse Kvadratfad 27 x 27 x 6 cm 3 liter Hvid

PillivuytIldfaste fadeEAN: 3050910336123
Pris fra 374 krtil 549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 315 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Pillivuyt - Toulouse Kvadratfad 27 x 27 x 6 cm 3 liter Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 374 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pillivuyt Toulouse Fad 27 cm
374 kr
Til butik
Pillivuyt Toulouse Fad 27 cm billede

Produktinformation

Fad, 27 cm, kvadratisk, ovnfast materiale, 3 liter, livslang brugsgaranti, 2 års brudgaranti. Pillivuyts ovnfaste porcelæn tåler også termisk chok fra -30 °C til +350 °C - så du kan tage fadet ud af fryseren og sætte det direkte i en varm ovn. Toulouse består af en vifte af sofistikerede og praktiske porcelænsfade til hverdagens kulinariske oplevelser. Fadene har en elegant plissering, der er blevet en ikonisk del af Pillivuyts historie, hvor der er respekt for traditionen i et nutidigt design. Formen på fadenes håndtag er eksempelvis inspireret af ovndørene i den gamle porcelænsfabrik. Toulouse har livslang brudgaranti på håndtag. Du er derfor altid garanteret ombytning af fade, hvis håndtag er blevet beskadiget ved almindelig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Pillivuyt
Kategori: Borddaekning
Artikel nr.: 18482
EAN: 3050910336123
Varenr.: 2741963
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pillivuyt Toulouse Fad 27x27x6cm. - 3 liter
399 kr
Til butik
Pillivuyt Toulouse Fad 27x27x6cm. - 3 liter billede

Produktinformation

Toulouse Fad 3 liter fra Pillivuyt Pillivuyt Toulouse fad der måler 27x27 cm og har 6 cm. høje kanter. Fadet kan rumme 3 liter. Pillivuyts fade og forme præsenterer maden på smukkeste vis og skaber en fuldendt kulinarisk oplevelse fra ovn til

Produktspecifikationer

Mærke: Pillivuyt
Kategori: Fade
EAN: 3050910336123
Varenr.: 3050910336123
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pillivuyt Toulouse Quartet sovsekande med hank Stor
-15%466 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pillivuyt - Toulouse Kvadratfad 27 x 27 x 6 cm 3 liter Hvid
-14%470 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Pillivuyt Toulouse Fad 27x27x6cm. - 3 liter
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pillivuyt - Toulouse Kvadratfad 27 x 27 x 6 cm 3 liter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pillivuyt - Toulouse Kvadratfad 27 x 27 x 6 cm 3 liter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK374 kr413 krKøb
2HvidevareShoppen.dk399 kr399 krKøb
3KitchenTime DK466 kr515 krKøb
4Rikki Tikki Shop470 kr470 krKøb
5Kai Berntsen ApS549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pillivuyt - Toulouse Kvadratfad 27 x 27 x 6 cm 3 liter Hvid

PriceData har fulgt prisen på Pillivuyt - Toulouse Kvadratfad 27 x 27 x 6 cm 3 liter Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 315 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 423 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 364 kr.

Den nuværende pris på 374 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Pillivuyt - Toulouse Kvadratfad 27 x 27 x 6 cm 3 liter Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Pillivuyt - Toulouse Kvadratfad 27 x 27 x 6 cm 3 liter Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026374 kr25 kr (6%)
22. apr. 2026399 kr23 kr (6%)
21. apr. 2026376 kr59 kr (19%)
20. apr. 2026317 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026315 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026317 kr4 kr (1%)
16. apr. 2026321 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026323 kr2 kr (1%)
14. apr. 2026325 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026327 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret