Gå til hovedindhold

avene Pierre fabre eau thermale avéne cicalfate+ repairing protective cream 40ml (dato)

aveneLotion og fugtighedscremeEAN: 3282770204667
Pris fra 60 krtil 101 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pierre fabre eau thermale avéne cicalfate+ repairing protective cream 40ml (dato) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pierre fabre eau thermale avéne cicalfate+ repairing protective cream 40ml (dato)
60 kr
Til butik
Pierre fabre eau thermale avéne cicalfate+ repairing protective cream 40ml (dato) billede

Produktspecifikationer

Kategori: OUTLET
EAN: 3282770204667
Varenr.: 3282770204667-OUTLET
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avène Cicalfate+ Repairing protective Cream
76 kr
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Avéne Cicalfate+ Cream
-25%88,13 kr
Før 117,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Avéne Cicalfate+ Cream billede

Produktinformation

Avène Cicalfate+ Cream er en reparerende og beroligende creme udviklet til sensitiv, irriteret og svækket hud med behov for ekstra pleje og beskyttelse. Den nærende formel hjælper med at understøtte hudens naturlige reparationsproces og giver huden komfo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Avéne
Kategori: Produkter på tilbud
EAN: 3282770204667
Varenr.: 53787279229270
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Avene - Cicalfate+ Repairing Protective Cream - 40 ml
-14%99 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Avene Cicalfate+ Repairing Protective Cream 40 ml
101 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pierre fabre eau thermale avéne cicalfate+ repairing protective cream 40ml (dato) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pierre fabre eau thermale avéne cicalfate+ repairing protective cream 40ml (dato) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix60 kr60 krKøb
2Proshop DK76 kr115 krKøb
3Skinsense88,13 kr88,13 krKøb
4BilligParfume.dk99 kr99 krKøb
5Teknikproffset DK101 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pierre fabre eau thermale avéne cicalfate+ repairing protective cream 40ml (dato)

PriceData har fulgt prisen på Pierre fabre eau thermale avéne cicalfate+ repairing protective cream 40ml (dato) i 114 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 98,15 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 39% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Pierre fabre eau thermale avéne cicalfate+ repairing protective cream 40ml (dato). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Pierre fabre eau thermale avéne cicalfate+ repairing protective cream 40ml (dato) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202660 kr38,15 kr (39%)
17. maj 202698,15 kr38,15 kr (64%)
3. maj 202660 kr28,13 kr (32%)
1. maj 202688,13 kr28,13 kr (47%)
16. apr. 202660 kr18,97 kr (24%)
15. apr. 202678,97 kr18,97 kr (32%)
9. mar. 202660 kr15,5 kr (21%)
8. mar. 202675,5 kr15,5 kr (26%)
26. feb. 202660 kr19 kr (24%)
25. feb. 202679 kr19 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret