Gå til hovedindhold

NO NAME Phoenix Safe Co. KS0031E MKII nøgleskab eller organizer Hvid

NO NAMESikkerhed i hjemmetEAN: 5032548101791
Pris fra 630 krtil 809 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 523 kr 3. maj

Sammenlign priser på Phoenix Safe Co. KS0031E MKII nøgleskab eller organizer Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 630 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Phoenix Safe Co. KS0031E MKII nøgleskab eller organizer Hvid
630 kr
Til butik
Phoenix Safe Co. KS0031E MKII nøgleskab eller organizer Hvid billede

Produktinformation

Phoenix Safe Co. KS0031E MKII. Produktfarve: Hvid. Dimensioner (BxDxH): 300 x 100 x 280 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KS0031E MKII
EAN: 5032548101791
Varenr.: 990077174
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Phoenix KS0031E MKII nøgleskab med elektronisk kode - hvid
789 kr
Til butik
Phoenix KS0031E MKII nøgleskab med elektronisk kode - hvid billede

Produktinformation

Praktisk nøgleskab til sikker og nem organiseringHold styr på nøglerne derhjemme eller på kontoret med KS0031E MKII nøgleskab i hvid. Skabet samler dine nøgler ét sted og hjælper med at reducere rod og forsvundne sæt. Den elektroniske tastaturlås giver kodebaseret adgang, så du let kan dele adgang med de rette personer uden fysiske kopier.Designet til overskuelig nøgleopbevaringDet kompakte kabinet på 30,0 × 10,0 × 28,0 cm passer diskret på væggen og rummer flere rækker med kroge til nøgler, så du hurtigt kan finde det, du skal bruge. Den lyse, hvide farve passer ind i de fleste miljøer - fra hjem og reception til værksted og udlejning.Produkttype: Nøgleskab/organizerFarve: HvidMål (B × D × H): 30,0 × 10,0 × 28,0 cmLås: Elektronisk tastatur med drejehåndtag...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Pengekasser
Vægt: 12.07g
EAN: 5032548101791
Varenr.: 2154907
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Phoenix KS0031E MKII nøgleskab med elektronisk kode - hvid
809 kr
Til butik
Phoenix KS0031E MKII nøgleskab med elektronisk kode - hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Pengekasser
Vægt: 12.07g
EAN: 5032548101791
Varenr.: 2154907

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Phoenix Safe Co. KS0031E MKII nøgleskab eller organizer Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Phoenix Safe Co. KS0031E MKII nøgleskab eller organizer Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK630 kr630 krKøb
2Boligcenter DK789 kr789 krKøb
3Vivas DK809 kr978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Phoenix Safe Co. KS0031E MKII nøgleskab eller organizer Hvid

PriceData har fulgt prisen på Phoenix Safe Co. KS0031E MKII nøgleskab eller organizer Hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 523 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 884 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 799 kr.

Den nuværende pris på 630 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Phoenix Safe Co. KS0031E MKII nøgleskab eller organizer Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Phoenix Safe Co. KS0031E MKII nøgleskab eller organizer Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026630 kr1 kr (0%)
29. maj 2026629 kr1 kr (0%)
13. maj 2026630 kr1 kr (0%)
8. maj 2026629 kr1 kr (0%)
7. maj 2026630 kr15 kr (2%)
6. maj 2026615 kr92 kr (18%)
3. maj 2026523 kr95 kr (15%)
2. maj 2026618 kr12 kr (2%)
1. maj 2026630 kr58 kr (8%)
25. apr. 2026688 kr136 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret