Gå til hovedindhold

Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)

PhilipsPersonlig plejeEAN: 8710103805663
Pris fra 262 krtil 479 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 236 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care Ekstra tandbørstehoved 4 Sort Blå Lilla Hvid
262 kr
Til butik
Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care Ekstra tandbørstehoved 4 Sort Blå Lilla Hvid billede

Produktinformation

Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX9054/33
EAN: 8710103805663
Varenr.: 993115310
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)
266 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HX9054/33 G3 Premium Gum Care Soniske standardtandbørstehoveder
-28%287 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HX9054/33 G3 Premium Gum Care Soniske standardtandbørstehoveder billede

Produktinformation

Sundere tandkød og et sundere smil, Op til 7 gange sundere tandkød på blot 2 uger, Sunde tænder starter med et sundt tandkød. Plej dine tænder med vores G3 Premium Gum Care-børstehoved. De bløde sider afbøjer og tilpasser sig tandkødets konturer og giver dig dobbelt så meget overfladekontakt med, uovertruffen fjernelse af plak langs tandskødsranden. Giver fantastisk tandkødspleje, Op til 7 gange sundere tandkød på blot 2 uger, En uovertruffen rensning i dybden, Fjerner op til 10 gange mere plak end en almindelig tandbørste, Op til 2 gange større overfladekontakt sikrer en effektiv dybderens, Innovativ teknologi, Philips Sonicares avancerede soniske teknologi, Vælger automatisk den optimale tilstand for at sikre optimale resultater, Designet til at optimere ydeevnen, Vær altid bevidst om, hvornår det skal udskiftes. Få en effektiv rensning altid. Designet gør det nemt at klikke børstehovedet på plads, Testet med henblik på opfyldelse af dine krav til mundhygiejne, Velegnet til disse modeller: Plakforsvar i 2- serien, Plakforsvar i 2-serien, Tandkødssundhed i 3-serien, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence+, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum-tilsluttet, FlexCare+, for Kids, HealthyWhite, HealthyWhite+, PowerUp.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tilbehør til elektriske tandbørster
EAN: 8710103805663
Varenr.: C04853
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tandbørstehoveder Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054/33 - 4 stk., sort
-6%309 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HX9054/33 Sonicare G3 Premium Gum Care tandbørstehoveder
309 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tandbørstehoveder Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054/33 - 4 stk., sort
-6%329 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care Ekstra tandbørstehoved 4 Sort Blå Lilla Hvid
349 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Philips Philips Refiller G3 Premium Gum Care sort 4-pak 8710103805663 Modsvarer: N/A
459 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Børstehoved G3 Premium Gum Care 4stk Sort HX9054/33
-14%479 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK262 kr262 krKøb
2CS MEGASTORE DK266 kr305 krKøb
3Teknikproffset DK287 kr336 krKøb
4Boligcenter DK309 kr309 krKøb
5Butik24 DK309 kr348 krKøb
6Vivas DK329 kr398 krKøb
7Ultrashop349 kr349 krKøb
8InkClub DK459 kr459 krKøb
9Estore DK479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 236 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 269 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Philips Sonicare G3 Premium HX9054 Gum Care - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026262 kr3 kr (1%)
29. maj 2026265 kr8 kr (3%)
28. maj 2026273 kr3 kr (1%)
20. maj 2026276 kr32 kr (10%)
19. maj 2026308 kr44 kr (17%)
17. maj 2026264 kr3 kr (1%)
14. maj 2026261 kr3 kr (1%)
13. maj 2026264 kr1 kr (0%)
10. maj 2026263 kr1 kr (0%)
6. maj 2026264 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret