Gå til hovedindhold

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)

PhilipsTandbørsterEAN: 8720689037037
Pris fra 260 krtil 489 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229,38 kr 26. maj

Sammenlign priser på Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tandbørstehoveder Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - replacement brushhead - white
260 kr
Til butik
Philips Tandbørstehoveder Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - replacement brushhead - white billede

Produktinformation

Ekstra tandbørstehoved, til tandbørste, hvid (pakke med 4)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: HX9054/87
EAN: 8720689037037
Varenr.: 3396187
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid
263 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)
289 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HX9054/87 Sonicare G3 Premium Gum Care tandbørstehoveder
332 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid
359 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Borsthuvud Sonicare Premium Gum Care 4st HX9054/87
-11%416 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sonicare Gum Care-børstehoveder, 4-pak, plakfjerning
-14%489 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK260 kr299 krKøb
2CompuMail DK263 kr263 krKøb
3CS MEGASTORE DK289 kr328 krKøb
4Butik24 DK332 kr371 krKøb
5Ultrashop359 kr359 krKøb
6Teknikproffset DK416 kr465 krKøb
7Estore DK489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 229,38 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 260 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026260 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026259 kr29,62 kr (13%)
26. maj 2026229,38 kr3,21 kr (1%)
25. maj 2026232,59 kr24,47 kr (10%)
17. maj 2026257,06 kr3,94 kr (2%)
16. maj 2026261 kr1,29 kr (0%)
15. maj 2026259,71 kr2,29 kr (1%)
14. maj 2026262 kr2,29 kr (1%)
13. maj 2026259,71 kr2,29 kr (1%)
12. maj 2026262 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret