Gå til hovedindhold

Philips Series 8000 BRE721/00 - Wet & Dry epilator med trimmer og shaver

PhilipsEAN: 8710103951988
Pris fra 547 krtil 699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Series 8000 BRE721/00 - Wet & Dry epilator med trimmer og shaver og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 547 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 8000 BRE721 Epilator
547 kr
Til butik
Philips Series 8000 BRE721 Epilator billede

Produktinformation

Philips Series 8000 BRE721 - Epilator - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: BRE721/00
EAN: 8710103951988
Varenr.: 1002300572
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Epilator Series 8000 BRE721 - epilator
549 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Depilator Philips Series 8000 BRE721/00
571 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Series 8000 BRE721/00 - Wet & Dry epilator med trimmer og shaver
-8%679 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Series 8000 BRE721/00 - Wet & Dry epilator med trimmer og shaver
-8%699 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 8000 BRE721/00 - Wet & Dry epilator med trimmer og shaver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 8000 BRE721/00 - Wet & Dry epilator med trimmer og shaver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK547 kr547 krKøb
2Proshop DK549 kr588 krKøb
3CS MEGASTORE DK571 kr610 krKøb
4Boligcenter DK679 kr679 krKøb
5Vivas DK699 kr778 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Series 8000 BRE721/00 - Wet & Dry epilator med trimmer og shaver

PriceData har fulgt prisen på Philips Series 8000 BRE721/00 - Wet & Dry epilator med trimmer og shaver i 61 dage. Laveste pris i perioden er 547 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 602 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 561 kr.

Den nuværende pris på 547 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Philips Series 8000 BRE721/00 - Wet & Dry epilator med trimmer og shaver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Philips Series 8000 BRE721/00 - Wet & Dry epilator med trimmer og shaver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026547 kr4 kr (1%)
27. maj 2026551 kr3 kr (1%)
26. maj 2026554 kr4 kr (1%)
25. maj 2026558 kr1 kr (0%)
22. maj 2026557 kr1 kr (0%)
16. maj 2026558 kr1 kr (0%)
13. maj 2026557 kr1 kr (0%)
11. maj 2026558 kr1 kr (0%)
9. maj 2026559 kr1 kr (0%)
8. maj 2026558 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret