Gå til hovedindhold

Philips Series 3000 NA352 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - trækulsgrå/kobber

PhilipsHusholdningsapparaterDual basket designFamilier og madentusiasterEAN: 8720389032998

Philips Series 3000 NA352 Dual Basket Airfryer med dobbelt kurv og 9L kapacitet. Tilbered to retter samtidig med Rapid Air-teknologi. Læs mere

Pris fra 919 krtil 2.299 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 1.380 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Series 3000 NA352 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - trækulsgrå/kobber og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 919 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 3000 NA352 Airfryer 2.75kW Trækulsgrå/kobber
919 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 3000 NA352 - charcoal grey/copper
919 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 3000 NA352 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - trækulsgrå/kobber
1.008 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer Philips Series 3000 NA352 9 liter - trækulsgrå/kobber (2.750 W)
-17%1.099 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer Philips Series 3000 NA352 9 liter - trækulsgrå/kobber (2.750 W)
-16%1.119 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips NA352/00 Airfryer med to kurve
1.225 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 3000 series Airfryer NA352/00 Dual Basket
1.269 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Philips 3000 series Airfryer dobbelt NA352/00 9 l Black
-40%1.362 kr
Før 2.258 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Series 3000 NA352 Airfryer. 2.75kW. Trækulsgrå/kobber
1.498 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Series 3000 NA352 Airfryer 2.75kW Trækulsgrå/kobber
1.799 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips NA352/00 dual basket Airfryer
1.799 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Airfryer NA352/00
2.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 3000 NA352 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - trækulsgrå/kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 3000 NA352 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - trækulsgrå/kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK919 kr919 krKøb
2Proshop DK919 kr958 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.008 kr1.008 krKøb
4Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
5Vivas DK1.119 kr1.188 krKøb
6Teknikproffset DK1.225 kr1.294 krKøb
7Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
8KitchenTime DK1.362 kr1.362 krKøb
9Superprice.dk1.498 kr1.498 krKøb
10Salgsbutikken.dk1.799 kr1.799 krKøb
11Homeshop DK1.799 kr1.799 krKøb
12SA-Service.dk2.299 kr2.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Philips Series 3000 NA352 Dual Basket Airfryer

Philips

Philips Series 3000 NA352 Dual Basket Airfryer med dobbelt kurv og 9L kapacitet. Tilbered to retter samtidig med Rapid Air-teknologi.

• airfryer
• varmluftssteger
• philips airfryer
• dual basket
• dobbelt kurv
• airfryer familie
• Familier og madentusiaster
• Dual basket design

Beskrivelse

Philips Series 3000 NA352 Dual Basket Airfryer revolutionerer din madlavning med sit innovative dobbelt-kurv design. Med 9L total kapacitet og 2.75kW effekt kan du tilberede to forskellige retter samtidig takket være den smarte synkroniseringsfunktion. Rapid Air-teknologien sikrer sprød mad med op til 90% mindre fedt. Den store kurv rummer op til 1,5kg mad og er perfekt til hovedretter, mens den mindre kurv er ideel til tilbehør og snacks. 8 forudindstillede programmer, intuitivt touchscreen og opvaskemaskinesikre dele gør madlavning enkelt og rengøring nem. Energibesparende design bruger 70% mindre energi end traditionelle ovne.

Specifikationer

mål:382.5 x 314.2 x 443.9 mm
farve:trækulsgrå/kobber
vægt:7.85 kg
effekt:2.75kW
kapacitet:9 liter
materiale:plast og rustfrit stål
kontroltype:touchscreen
mad_kapacitet:op til 1.5 kg
ledningslængde:0.8 m
antal_programmer:8 forudindstillede
energibesparelse:op til 70%
tilberedningstid:op til 60 min
temperaturområde:40-200°C
cool_touch_håndtag:ja
opvaskemaskinesikker:ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan jeg tilberede to forskellige retter samtidig?

Ja, med dual basket-funktionen kan du tilberede to forskellige retter samtidig og synkronisere tilberedningstiderne, så alt er klar på samme tid.

Hvor meget mad kan airfryeren rumme?

Den har 9L total kapacitet og kan rumme op til 1,5 kg mad i den store kurv, hvilket er perfekt til familier på op til 6 personer.

Er airfryeren energibesparende?

Ja, Philips Series 3000 bruger op til 70% mindre energi end en traditionel ovn og tilbereder mad hurtigere.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Series 3000 NA352 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - trækulsgrå/kobber

PriceData har fulgt prisen på Philips Series 3000 NA352 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - trækulsgrå/kobber i 184 dage. Laveste pris i perioden er 919 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.076 kr.

Den nuværende pris på 919 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Philips Series 3000 NA352 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - trækulsgrå/kobber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Philips Series 3000 NA352 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - trækulsgrå/kobber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026919 kr18 kr (2%)
29. maj 2026937 kr8 kr (1%)
28. maj 2026945 kr70 kr (7%)
23. maj 20261.015 kr11 kr (1%)
22. maj 20261.004 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.013 kr6 kr (1%)
20. maj 20261.019 kr22 kr (2%)
18. maj 2026997 kr8 kr (1%)
17. maj 20261.005 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.014 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret