Gå til hovedindhold

Philips Series 3000 Bodygroomer BG3480/15 - Wet & Dry med Triple Protect

PhilipsHårplejeEAN: 8720689026871
Pris fra 270 krtil 429 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Series 3000 Bodygroomer BG3480/15 - Wet & Dry med Triple Protect og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 270 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 3000 Series BG3480 Trimmer Grå
270 kr
Til butik
Philips 3000 Series BG3480 Trimmer Grå billede

Produktinformation

Philips 3000 Series BG3480 - Trimmer - trådløs - mediumgrå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: BG3480/15
EAN: 8720689026871
Varenr.: 1003661249
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 3000 Series BG3480 - trimmer - medium grey
299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Series 3000 Bodygroomer BG3480/15 - Wet & Dry med Triple Protect
-2%409 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Series 3000 Bodygroomer BG3480/15 - Wet & Dry med Triple Protect billede

Produktinformation

Effektiv kropspleje med bodygroomerHold kroppen velsoigneret med Philips Series 3000 BG3480/15. Denne grå bodygroomer er udviklet til praktisk og skånsom kropsbarbering i hverdagen. Den kan bruges Wet & Dry, så du vælger frit mellem et hurtigt trim i badet eller en tør barbering foran spejlet. Den batteridrevne trimmer er ledningsfri og let at holde om takket være et greb, der ligger godt i hånden.Fordele ved kropsbarbering med foliebarberingFoliebarberingssystemet arbejder jævnt mod huden og leverer et glat resultat på kroppen. Medfølgende krops-trimmerforlængelser gør det nemt at style og vedligeholde hårlængden efter behov. Du får op til 80 minutters driftstid pr. opladning, og LED-indikatorer viser tydeligt batteristatus og opladning.Barbersystem: FoliebarberingVåd/tør: JaLedningsfri: JaVedligeholdelse uden olie: JaSelvrensende: JaGrebsvenlig: JaFarve: GråStrømkilde: Batteri (genopladeligt, lithium)Driftstid: 80 minOpladningstid: 8 tBatteriindikator/LED: JaHurtigopladning: NejVægt: 0,315 kgMedfølger: Krops-trimmerattachment, rensebørsteGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbermaskiner og Trimmere
Vægt: 0.3g
EAN: 8720689026871
Varenr.: 2099568
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Series 3000 Bodygroomer BG3480/15 - Wet & Dry med Triple Protect
-2%429 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 3000 Bodygroomer BG3480/15 - Wet & Dry med Triple Protect koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 3000 Bodygroomer BG3480/15 - Wet & Dry med Triple Protect koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK270 kr270 krKøb
2Proshop DK299 kr338 krKøb
3Boligcenter DK409 kr409 krKøb
4Vivas DK429 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Series 3000 Bodygroomer BG3480/15 - Wet & Dry med Triple Protect

PriceData har fulgt prisen på Philips Series 3000 Bodygroomer BG3480/15 - Wet & Dry med Triple Protect i 182 dage. Laveste pris i perioden er 270 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 270 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Philips Series 3000 Bodygroomer BG3480/15 - Wet & Dry med Triple Protect. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Philips Series 3000 Bodygroomer BG3480/15 - Wet & Dry med Triple Protect de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026270 kr10 kr (4%)
27. apr. 2026280 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026278 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026280 kr10 kr (3%)
18. mar. 2026290 kr7 kr (2%)
15. mar. 2026283 kr6 kr (2%)
17. feb. 2026277 kr4 kr (1%)
5. feb. 2026273 kr4 kr (1%)
24. jan. 2026277 kr13 kr (4%)
23. jan. 2026290 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret