Gå til hovedindhold

Philips Series 2300 EP2331 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - lacquered piano black

PhilipsKaffemaskinerEAN: 8720389030307
Pris fra 2.593 krtil 3.469 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 876 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Series 2300 EP2331 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - lacquered piano black og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2593 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 2300 EP2331 Automatisk kaffemaskine Blank sort
2.593 kr
Til butik
Philips Series 2300 EP2331 Automatisk kaffemaskine  Blank sort billede

Produktinformation

Philips Series 2300 EP2331/10 - Automatisk kaffemaskine med LatteGo - 15 bar - blank sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: EP2331/10
EAN: 8720389030307
Varenr.: 1001685566
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 2300 EP2331 - Automatisk kaffemaskine med capuccinatore - 15 bar - lakeret pianosort
2.823 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 2300 EP2331 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - lacquered piano black
2.913 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Espressomaskine Philips Series 2300 EP2331 med LatteGo - blank sort
-21%2.999 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Espressomaskine Philips Series 2300 EP2331 med LatteGo - blank sort
-21%3.019 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Series 2300 EP2331 Automatisk kaffemaskine Blank sort
3.469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 2300 EP2331 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - lacquered piano black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 2300 EP2331 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - lacquered piano black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.593 kr2.593 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.823 kr2.823 krKøb
3Proshop DK2.913 kr2.913 krKøb
4Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
5Vivas DK3.019 kr3.069 krKøb
6Ultrashop3.469 kr3.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Series 2300 EP2331 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - lacquered piano black

PriceData har fulgt prisen på Philips Series 2300 EP2331 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - lacquered piano black i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.593 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 3.504 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.031 kr.

Den nuværende pris på 2.593 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Philips Series 2300 EP2331 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - lacquered piano black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Philips Series 2300 EP2331 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - lacquered piano black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.593 kr54 kr (2%)
29. maj 20262.647 kr18 kr (1%)
22. maj 20262.665 kr236 kr (8%)
8. maj 20262.901 kr1 kr (0%)
7. maj 20262.902 kr1 kr (0%)
4. maj 20262.903 kr1 kr (0%)
25. apr. 20262.904 kr22 kr (1%)
24. apr. 20262.926 kr11 kr (0%)
22. apr. 20262.937 kr11 kr (0%)
21. apr. 20262.948 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret