Gå til hovedindhold

Philips S3344/13 Elektrisk shaver til våd og tør barbering 3000 Series

PhilipsPersonlig pleje5D fleksible hovederDaglig barbering for mændEAN: 8720689018944

Philips S3344/13 fra 3000 Series tilbyder behagelig barbering med 5D-hoveder og PowerCut-knive. Perfekt til våd og tør brug med 60 min driftstid. Læs mere

Pris fra 497,19 krtil 1.049 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 551,81 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips S3344/13 Elektrisk shaver til våd og tør barbering 3000 Series og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 497.19 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 3000 Series S3344 - Shaver - trådløs - sort måne
497,19 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips S3344/13 Elektrisk shaver til våd og tør barbering 3000 Series
699 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Rakapparat S3344/13
-11%825 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barbermaskine S3344/13
-13%1.049 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips S3344/13 Elektrisk shaver til våd og tør barbering 3000 Series koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips S3344/13 Elektrisk shaver til våd og tør barbering 3000 Series koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK497,19 kr536,19 krKøb
2Butik24 DK699 kr699 krKøb
3Teknikproffset DK825 kr884 krKøb
4Estore DK1.049 kr1.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Philips S3344/13 Elektrisk Shaver 3000 Series

Philips

Philips S3344/13 fra 3000 Series tilbyder behagelig barbering med 5D-hoveder og PowerCut-knive. Perfekt til våd og tør brug med 60 min driftstid.

• Daglig barbering for mænd
• 5D fleksible hoveder

Beskrivelse

Philips S3344/13 er en elektrisk shaver fra 3000-serien som giver behagelig og effektiv barbering, selv på sensitiv hud. Med vipbare og fleksible 5D-hoveder følger den ansigtets konturer perfekt for et jævnt resultat. De 27 selvslibende PowerCut-knive leverer 55.000 klip i minuttet og holder sig skarpe i op til 2 år. Shaverens SkinProtect-teknologi minimerer irritation ved kun at skære lige over hudniveau. Du kan barbere dig både vådt og tørt - med skum, gel eller under bruseren. Det kraftige lithium-ion batteri giver 60 minutters trådløs brug efter kun 1 times opladning, og hurtigopladning på 5 minutter giver kraft til én komplet barbering. Perfekt til mænd som ønsker pålidelig og skånsom barbering hver dag.

Specifikationer

Batteri:Lithium-ion, 60 min driftstid
Display:Batteriindikator med 3 niveauer
Hoveder:Vipbare og fleksible 5D-hoveder
Tilbehør:Opladeholder, rejseetui, pop-up trimmer
Udskiftning:Skær udskiftes hvert 2. år
Vandtæthed:IPX7 - kan bruges i brusebad
Opladningstid:1 time fuld, 5 min hurtigopladning
Klip per minut:55.000
Barberingssystem:PowerCut med 27 selvslibende knive

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan jeg bruge Philips S3344/13 i brusebad?

Ja, shaverens er vandtæt (IPX7) og kan bruges sikkert i brusebad med skum eller gel.

Hvor tit skal jeg udskifte skærene på S3344/13?

Skærene skal udskiftes hvert 2. år med SH30 udskiftningsskær for optimal ydeevne.

Hvor lang tid holder batteriet på Philips S3344/13?

Batteriet giver 60 minutters trådløs barbering (ca. 20 barberinger) efter 1 times fuld opladning.

Er S3344/13 egnet til sensitiv hud?

Ja, SkinProtect-teknologien og anti-korroderende system gør den ideel til sensitiv hud med minimal irritation.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips S3344/13 Elektrisk shaver til våd og tør barbering 3000 Series

PriceData har fulgt prisen på Philips S3344/13 Elektrisk shaver til våd og tør barbering 3000 Series i 183 dage. Laveste pris i perioden er 497,19 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 700 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 604 kr.

Den nuværende pris på 497,19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Philips S3344/13 Elektrisk shaver til våd og tør barbering 3000 Series. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Philips S3344/13 Elektrisk shaver til våd og tør barbering 3000 Series de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026497,19 kr61,81 kr (11%)
6. maj 2026559 kr50 kr (8%)
5. maj 2026609 kr50 kr (9%)
30. apr. 2026559 kr100 kr (15%)
25. apr. 2026659 kr40 kr (6%)
19. apr. 2026619 kr40 kr (6%)
17. apr. 2026659 kr40 kr (6%)
15. apr. 2026619 kr40 kr (6%)
13. apr. 2026659 kr50 kr (8%)
5. apr. 2026609 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret