Gå til hovedindhold

Philips Funktionel Rock skrivebordslampe, Hvid, Plast, Soveværelse, Stue, Kontor, Midlertidig, IP20, III

PhilipsLamperEAN: 8719514443815
Pris fra 167 krtil 239 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 154 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Philips Funktionel Rock skrivebordslampe, Hvid, Plast, Soveværelse, Stue, Kontor, Midlertidig, IP20, III og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Rock skrivebordslampe
167 kr
Til butik
Philips myLiving Rock skrivebordslampe billede

Produktinformation

Philips Rock skrivebordslampe Perfekt løsning til dit hjem Skab et funktionelt arbjdslys i dit hjem med Philips Rock skrivebordslampe, der kommer med en kold hvid farvetemperatur på 5000K med et forbrug på 5W. Med et robust design og optimal ydeevne er d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 98x172x98 mm
EAN: 8719514443815
Varenr.: 2044900232
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Funktionel Rock skrivebordslampe, Hvid, Plast, Soveværelse, Stue, Kontor, Midlertidig, IP20, III
167 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Rock skrivebordslampe, USB, hvid
167 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PHILIPS Rock Skrivebordslampe LED Dæmpbar 5000K
174 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Rock Funktionel LED Bordlampe i hvid plastik - DSK211 PT 5W 50K W USB 02
179 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Rock skrivebordslampe
189 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Rock skrivebordslampe
219 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Rock skrivebordslampe
235 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Rock skrivebordslampe
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Funktionel Rock skrivebordslampe, Hvid, Plast, Soveværelse, Stue, Kontor, Midlertidig, IP20, III koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Funktionel Rock skrivebordslampe, Hvid, Plast, Soveværelse, Stue, Kontor, Midlertidig, IP20, III koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl167 kr167 krKøb
2CS MEGASTORE DK167 kr206 krKøb
3Proshop DK167 kr206 krKøb
4EL-NETSALG174 kr174 krKøb
5Homeshop DK179 kr179 krKøb
6LampeGuru.dk189 kr189 krKøb
7Greenline219 kr219 krKøb
8BilligVVS DK235 kr235 krKøb
9LavprisVVS239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Funktionel Rock skrivebordslampe, Hvid, Plast, Soveværelse, Stue, Kontor, Midlertidig, IP20, III

PriceData har fulgt prisen på Philips Funktionel Rock skrivebordslampe, Hvid, Plast, Soveværelse, Stue, Kontor, Midlertidig, IP20, III i 170 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Philips Funktionel Rock skrivebordslampe, Hvid, Plast, Soveværelse, Stue, Kontor, Midlertidig, IP20, III. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Philips Funktionel Rock skrivebordslampe, Hvid, Plast, Soveværelse, Stue, Kontor, Midlertidig, IP20, III de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026167 kr1 kr (1%)
20. maj 2026168 kr1 kr (1%)
13. maj 2026169 kr1 kr (1%)
12. maj 2026170 kr2 kr (1%)
4. maj 2026168 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026169 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026170 kr11 kr (7%)
13. apr. 2026159 kr11 kr (6%)
11. apr. 2026170 kr10 kr (6%)
8. apr. 2026160 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret