Gå til hovedindhold

Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød

PhilipsTelefonledningerEAN: 8710103796268
Pris fra 778 krtil 1.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 741 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 729 kr 23. maj

Sammenlign priser på Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 778 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød
778 kr
Til butik
Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød billede

Produktinformation

Philips PowerPro Compact FC9330 - Støvsuger - beholder - uden pose - sportsrød

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: FC9330/09
EAN: 8710103796268
Varenr.: 992467970
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Støvsuger PowerPro Compact FC9330/09
814 kr
Til butik
Philips Støvsuger PowerPro Compact FC9330/09 billede

Produktinformation

Støvsuger, beholder, uden pose, sportsrød Kompakt, men alligevel kraftfuld: Philips PowerPro Compact-støvsuger leverer høje rengøringsresultater takket være PowerCyclone og TriActive dyseteknologi. Støvbeholderen er designet til en hygiejnisk tømning. Allergifilter fanger >99,90% af fint støv.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Stoevsuger
Artikel nr.: FC9330/09
EAN: 8710103796268
Varenr.: 2593475
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips FC9330/09 PowerPro Compact poseløs støvsuger
937 kr
Til butik
Philips FC9330/09 PowerPro Compact poseløs støvsuger billede

Produktinformation

Philips PowerPro Compact er en effektiv poseløs støvsuger, der kombinerer kompakt og let design med avanceret teknologi for grundig og allergivenlig rengøring. Med en 900W motor og PowerCyclone 5-teknologi får du kraftig og vedvarende sugestyrke til at fjerne støv og snavs effektivt i hele hjemmet.TriActive-mundstykket udfører tre rengøringsopgaver på én gang: dybderensning af tæpper, opsamling af større partikler samt effektiv rengøring helt ud til kanterne. Det gør støvsugeren alsidig og velegnet til forskellige gulvtyper og underlag.Allergy H13-filtersystem og HEPA 13-udblæsningsfilter indfanger mere end 99,9 % af det fine støv, pollen, dyrehår og støvmider.Vaskbart motorfilter for øget hygiejne og længere levetid.Støvbeholderen er designet til hygiejnisk tømning med én hånd, så du undgår kontakt med støv og snavs.Integreret blød børste i håndtaget – altid klar til brug for hurtig og nem støvfjernelse.ActiveLock-koblinger gør det nemt og hurtigt at skifte tilbehør og tilpasse støvsugeren til alle rengøringsopgaver.Teleskopisk metalrør for øget holdbarhed og komfort under brug.Let konstruktion på kun 4,5 kg samt store baghjul og frontbærer, der sikrer nem manøvrering.6 meter ledning og 9 meter rækkevidde for fleksibel og effektiv rengøring uden hyppige stop.Philips PowerPro Compact har energiklasse A for lavt strømforbrug uden at gå på kompromis med sugestyrken. Støvsugeren arbejder med et støjniveau på 76 dB – lavere end mange traditionelle støvsugere – så du kan gøre rent i ro og mag. og find det perfekte udstyr til dit hjem.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Støvsugere
Artikel nr.: 8710103796268
EAN: 8710103796268
Varenr.: 8710103796268
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Dammsugare Påslös Powerpro FC9
1.091 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød
1.349 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Støvsuger Poseløs Powerpro FC9330/09
-13%1.519 kr
Før 1.749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK778 kr778 krKøb
2Proshop DK814 kr853 krKøb
3Butik24 DK937 kr937 krKøb
4Teknikproffset DK1.091 kr1.160 krKøb
5Ultrashop1.349 kr1.349 krKøb
6Estore DK1.519 kr1.519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød

PriceData har fulgt prisen på Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød i 182 dage. Laveste pris i perioden er 729 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 814 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 794 kr.

Den nuværende pris på 778 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026778 kr49 kr (7%)
23. maj 2026729 kr35 kr (5%)
20. maj 2026764 kr1 kr (0%)
16. maj 2026765 kr43 kr (5%)
21. apr. 2026808 kr69 kr (9%)
11. apr. 2026739 kr75 kr (9%)
10. apr. 2026814 kr6 kr (1%)
2. apr. 2026808 kr6 kr (1%)
20. mar. 2026814 kr11 kr (1%)
12. mar. 2026803 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret