Gå til hovedindhold

Philips Philips QP220 2-pak OneBlade 8710103787419 Modsvarer: N/A

PhilipsPersonlig plejeEAN: 8720689016131
Pris fra 191 krtil 309 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 118 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 162 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Philips Philips QP220 2-pak OneBlade 8710103787419 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips OneBlade QP220 Reservelamel, 2 stk.
191 kr
Til butik
Philips OneBlade QP220 Reservelamel, 2 stk. billede

Produktinformation

Philips Norelco OneBlade QP220/51. Produkttype: Barberingsblad, Produktfarve: Sølv, Gul, Udskift efter: 4 måned(er)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: QP220/51
EAN: 8720689016131
Varenr.: 997164589
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Philips Philips QP220 2-pak OneBlade 8710103787419 Modsvarer: N/A
194 kr
Til butik
Philips Philips QP220 2-pak OneBlade 8710103787419 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Skærehovedet til Philips OneBlade som er en revolutionerende ny hybridstyler som kan trimme, barbere og skabe rene linjer og kanter på alle hårlængder. Nu behøver du ikke bruge flere forskellige værktøjer og gå igennem flere trin. OneBlade klarer alt.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barberblade og -høvle,Skæreblade barberapparater,Skæreblade barberapparater,Personlig pleje,Barberblade og barberskrabere
EAN: 8720689016131
Varenr.: 8710103787419
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips OneBlade ersättningsblad 2-pack QP220
-28%209 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips OneBlade ersättningsblad 2-pack QP220 billede

Produktinformation

Philips OneBlade är ett revolutionerande multiverktyg som kan trimma, styla och raka alla skägglängder, med ett och samma rakhuvud, För att behålla optimalt resultat med din OneBlade behöver du byta rakbladen var fjärde månad. Ersättningsrakbladen passar på alla modeller av Philips OneBlade, och är lätta att byta - bara klicka av dem från handtaget, och klicka fast de nya, fräscha bladen. - 2-pack.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tilbehør til barbering
EAN: 8720689016131
Varenr.: C68853
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barberingsblade Philips OneBlade QP220 - 2 stk.
219 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
239 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
249 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OneBlade udskiftningsblade 2-pak QP220
-11%309 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Philips QP220 2-pak OneBlade 8710103787419 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Philips QP220 2-pak OneBlade 8710103787419 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK191 kr191 krKøb
2InkClub DK194 kr194 krKøb
3Teknikproffset DK209 kr258 krKøb
4Boligcenter DK219 kr219 krKøb
5Vivas DK239 kr308 krKøb
6Ultrashop249 kr249 krKøb
7Estore DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Philips QP220 2-pak OneBlade 8710103787419 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Philips Philips QP220 2-pak OneBlade 8710103787419 Modsvarer: N/A i 152 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 191 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Philips Philips QP220 2-pak OneBlade 8710103787419 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Philips Philips QP220 2-pak OneBlade 8710103787419 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026191 kr3 kr (2%)
29. maj 2026194 kr3 kr (2%)
24. maj 2026191 kr3 kr (2%)
23. maj 2026194 kr3 kr (2%)
12. maj 2026191 kr3 kr (2%)
9. maj 2026194 kr3 kr (2%)
8. maj 2026191 kr3 kr (2%)
6. maj 2026194 kr3 kr (2%)
5. maj 2026191 kr20 kr (12%)
3. maj 2026171 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret