Gå til hovedindhold

Philips myLiving STAR LED Påbygningsspots i sort metal - 1x4.5W SELV Dim

PhilipsLamperEAN: 8719514435377
Pris fra 222 krtil 289 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179,2 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Philips myLiving STAR LED Påbygningsspots i sort metal - 1x4.5W SELV Dim og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, sort
222 kr
Til butik
Philips myLiving Star spotlampe, sort billede

Produktinformation

Stilfuld og dæmpbar spotlampe til dit hjem Skab den perfekte stemning i dit hjem med Philips myLiving Star spotlampe. Denne loftlampe kombinerer tidløs elegance med moderne funktionalitet og leverer både stil og praktisk lys til dit hjem. Den er designet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 142x92x72 mm
EAN: 8719514435377
Varenr.: 2042901246
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Star væglampe, sort
222 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myLiving STAR LED Påbygningsspots i sort metal - 1x4.5W SELV Dim
224 kr
Til butik
Philips myLiving STAR LED Påbygningsspots i sort metal - 1x4.5W SELV Dim billede

Produktinformation

Philips STAR single spot Sort 1x4.5W SELV Dim. Denne Philips myLiving Star LED spot er et udtryk for tidløs elegance med sit krom ben og sin sortmalede skal. Med denne Philips LED dæmpbare spot kan du dæmpe dit lys til det helt rigtige niveau – fra lysende klart og funktionelt til hverdagsopgaver til behageligt blødt, når det er tid til afslapning. Dette lys anvender den allernyeste teknologi inden for belysning fra Philips med de nye avancerede og højtydende varme hvide LED'er, der giver e...

Produktspecifikationer

Kategori: Spot & Armaturer
Vægt: 1g
Artikel nr.: 929003205101
EAN: 8719514435377
Varenr.: 2311533
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
STAR single spot black 1x4.5W SELV Dim
231 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, sort
249 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, sort
249 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, sort
271 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, sort
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving STAR LED Påbygningsspots i sort metal - 1x4.5W SELV Dim koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving STAR LED Påbygningsspots i sort metal - 1x4.5W SELV Dim koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl222 kr222 krKøb
2Proshop DK222 kr261 krKøb
3Homeshop DK224 kr224 krKøb
4EL-NETSALG231 kr231 krKøb
5LampeGuru.dk249 kr249 krKøb
6LavprisVVS249 kr249 krKøb
7BilligVVS DK271 kr271 krKøb
8Greenline289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myLiving STAR LED Påbygningsspots i sort metal - 1x4.5W SELV Dim

PriceData har fulgt prisen på Philips myLiving STAR LED Påbygningsspots i sort metal - 1x4.5W SELV Dim i 114 dage. Laveste pris i perioden er 179,2 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 222 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Philips myLiving STAR LED Påbygningsspots i sort metal - 1x4.5W SELV Dim. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Philips myLiving STAR LED Påbygningsspots i sort metal - 1x4.5W SELV Dim de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026222 kr2 kr (1%)
28. maj 2026220 kr1 kr (0%)
21. maj 2026221 kr1 kr (0%)
11. maj 2026222 kr1 kr (0%)
4. maj 2026223 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026224 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026222 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026224 kr18 kr (9%)
25. mar. 2026206 kr17 kr (9%)
24. mar. 2026189 kr9,8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret