Gå til hovedindhold

Philips myGarden Alpenglow down Væg Lanterne Sort 1x60W - 8718696158159

PhilipsLamperEAN: 8718696158159
Pris fra 150 krtil 229 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Philips myGarden Alpenglow down Væg Lanterne Sort 1x60W - 8718696158159 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myGarden Alpenglow udendørs væglampe, sort
150 kr
Til butik
Philips myGarden Alpenglow udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Nyt lyspunkt i haven med Philips Alpenglow Med Philips Alpenglow udendørs væglampe kan du skabe en hyggelig stemning hver aften, der vil bidrage til et mere indbydende udendørs miljø. Den charmerende lampe er designet til at give en nedadgående belysning,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
EAN: 8718696158159
Varenr.: 2043900165
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Alpenglow udendørs væglampe, ned, sort
155 kr
Til butik
Philips Alpenglow udendørs væglampe, ned, sort billede

Produktinformation

Skab et charmerende fokuspunkt for din indgang med denne sorte Philips Alpenglow-væglampe, der lyser nedad. Den er designet i aluminium af høj kvalitet og tåler udendørs brug. Du skal bare nyde din have - intet andet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 915005382101
EAN: 8718696158159
Varenr.: 2885498
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Alpenglow down wall lantern black 1x60W
161 kr
Til butik
Alpenglow down wall lantern black 1x60W billede

Produktinformation

Skab et charmerende fokuspunkt for din indgang med denne sorte Philips Alpenglow-væglampe, der lyser nedad. Den er designet i aluminium af høj kvalitet og tåler udendørs brug. Du skal bare nyde din have intet andet. Farve Black Material Aluminium Volt 22...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørs
EAN: 8718696158159
Varenr.: 15845293162831
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Alpenglow down wall lantern black 1x60W
161 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myGarden Alpenglow udendørs væglampe, sort
169 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myGarden Alpenglow down Væg Lanterne Sort 1x60W - 8718696158159
208,95 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myGarden Alpenglow udendørs væglampe, sort
209 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myGarden Alpenglow udendørs væglampe, sort
225 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myGarden Alpenglow udendørs væglampe, sort
229 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
myGarden AlpenGlow Væglampe
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myGarden Alpenglow down Væg Lanterne Sort 1x60W - 8718696158159 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myGarden Alpenglow down Væg Lanterne Sort 1x60W - 8718696158159 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl150 kr150 krKøb
2Proshop DK155 kr194 krKøb
3EL-GROSSISTEN161 kr161 krKøb
4EL-NETSALG161 kr161 krKøb
5LampeGuru.dk169 kr169 krKøb
6Homeshop DK208,95 kr208,95 krKøb
7Greenline209 kr209 krKøb
8BilligVVS DK225 kr225 krKøb
9LavprisVVS229 kr229 krKøb
10Estore DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myGarden Alpenglow down Væg Lanterne Sort 1x60W - 8718696158159

PriceData har fulgt prisen på Philips myGarden Alpenglow down Væg Lanterne Sort 1x60W - 8718696158159 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Philips myGarden Alpenglow down Væg Lanterne Sort 1x60W - 8718696158159. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Philips myGarden Alpenglow down Væg Lanterne Sort 1x60W - 8718696158159 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026150 kr10 kr (7%)
1. jun. 2026140 kr10 kr (7%)
31. maj 2026150 kr5 kr (3%)
30. maj 2026155 kr5 kr (3%)
29. maj 2026150 kr10 kr (7%)
25. maj 2026140 kr10 kr (7%)
24. maj 2026150 kr10 kr (7%)
20. maj 2026140 kr10 kr (7%)
17. maj 2026150 kr7 kr (5%)
16. maj 2026143 kr11 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret