Gå til hovedindhold

Philips Minicells CR2032P6 - Batteri 6 x CR2032 - Li - 210 mAh

PhilipsEludstyr3V lithium, lang levetidSmå elektroniske enhederEAN: 4895229106222

Philips CR2032 lithium knapcellebatterier leverer pålidelig 3V energi til ure, fjernbetjeninger og små elektroniske enheder. 6 stk. i miljøvenlig emballage. Læs mere

Pris fra 23,2 krtil 87,5 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 64,3 kr (73% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Minicells CR2032P6 - Batteri 6 x CR2032 - Li - 210 mAh og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23.2 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Minicells CR2032P6 - Batteri 6 x CR2032 - Li - 210 mAh
23,2 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Lithium CR2032 batterier, 6 stk.
31 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
35 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
35 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Minicells Knapcellebatterier CR2032
39 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
39 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
40 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
41 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
41 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips CR2032P6/01B Lithium 3.0V coin 6-blister (20.0 x 3.2)
44 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PHILIPS Lithium knapcellebatteri, CR2032, 6 stk.
82,6 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips lithium knapcellebatteri, CR2032
87,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Minicells CR2032P6 - Batteri 6 x CR2032 - Li - 210 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Minicells CR2032P6 - Batteri 6 x CR2032 - Li - 210 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK23,2 kr62,2 krKøb
2LavprisVærktøj31 kr31 krKøb
3LavprisEl35 kr35 krKøb
4LavprisVVS35 kr35 krKøb
5Ultrashop39 kr39 krKøb
6BilligVVS DK39 kr39 krKøb
7CompletVVS40 kr40 krKøb
8Greenline41 kr41 krKøb
9LampeGuru.dk41 kr41 krKøb
10Butik24 DK44 kr83 krKøb
11EL-GROSSISTEN82,6 kr82,6 krKøb
12WATTOO.DK87,5 kr87,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Philips Lithium CR2032 Knapcellebatterier - 6 stk.

Philips

Philips CR2032 lithium knapcellebatterier leverer pålidelig 3V energi til ure, fjernbetjeninger og små elektroniske enheder. 6 stk. i miljøvenlig emballage.

• knapcellebatteri
• CR2032
• DL2032
• lithium batteri
• 3V batteri
• bilnøgle batteri
• fjernbetjening batteri
• ur batteri
• Små elektroniske enheder
• 3V lithium, lang levetid

Beskrivelse

Philips CR2032 er kraftfulde lithium knapcellebatterier med 3V spænding til små elektroniske enheder som bilnøgler, fjernbetjeninger, ure og lommeregnere. De kompakte batterier på 20 mm diameter og 3,2 mm højde leverer stabil og pålidelig strøm med lang levetid. Batterierne er fremstillet uden skadelige tungmetaller som cadmium, kviksølv og bly, hvilket gør dem miljøvenlige. Med korrekt opbevaring bevarer de mindst 80% af kapaciteten i op til 5 år. Leveres i praktisk blisterpakning med 6 stk. batterier, der er kompatible med CR2032 og DL2032 standarder. Perfekt til forbrugere som ønsker pålidelige batterier til hverdagselektronik.

Specifikationer

Antal:6 stk. i pakken
Vægt:Ca. 3 gram pr. batteri
Miljø:Uden cadmium, kviksølv og bly
Emballage:PET blisterpakning og pap
Spænding:3,0 V lithium-kemi
Holdbarhed:Op til 5 års energikapacitet
Størrelse:20 mm diameter × 3,2 mm højde
Kompatibilitet:CR2032 og DL2032 standarder

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilke enheder kan jeg bruge CR2032 batterier til?

CR2032 batterier bruges til bilnøgler, fjernbetjeninger, computere, ure, termometre, lommeregnere og andre små elektroniske enheder der kræver 3V spænding.

Hvor længe holder Philips CR2032 batterier?

Ved korrekt opbevaring bevarer batterierne mindst 80% af deres kapacitet i op til 5 år, hvilket sikrer lang levetid og pålidelig ydeevne.

Er batterierne miljøvenlige?

Ja, Philips CR2032 batterier er fremstillet uden skadelige tungmetaller som cadmium, kviksølv og bly, og emballagen består af miljøvenlige PET og pap materialer.

Er CR2032 batterier kompatible med DL2032?

Ja, Philips CR2032 batterier er fuldt kompatible med både CR2032 og DL2032 standarder, så de kan anvendes i enheder der kræver begge typer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Minicells CR2032P6 - Batteri 6 x CR2032 - Li - 210 mAh

PriceData har fulgt prisen på Philips Minicells CR2032P6 - Batteri 6 x CR2032 - Li - 210 mAh i 183 dage. Laveste pris i perioden er 23,2 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 23,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Philips Minicells CR2032P6 - Batteri 6 x CR2032 - Li - 210 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Philips Minicells CR2032P6 - Batteri 6 x CR2032 - Li - 210 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202623,2 kr7,8 kr (25%)
30. apr. 202631 kr1 kr (3%)
21. mar. 202632 kr1 kr (3%)
20. mar. 202633 kr1 kr (3%)
14. feb. 202632 kr1 kr (3%)
13. feb. 202633 kr1 kr (3%)
5. feb. 202632 kr1 kr (3%)
3. feb. 202633 kr1 kr (3%)
1. feb. 202632 kr1 kr (3%)
31. jan. 202633 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret