Gå til hovedindhold

Philips MASTER LEDspot ExpertColor MV - LED-spot lyspære - form: PAR16 - GU10 - 5.5 W (tilsvarende 50 W) - klasse G - varmt hvidt lys - 2700 K

PhilipsElpærerEAN: 8718696707616
Pris fra 67 krtil 95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips MASTER LEDspot ExpertColor MV - LED-spot lyspære - form: PAR16 - GU10 - 5.5 W (tilsvarende 50 W) - klasse G - varmt hvidt lys - 2700 K og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Master ExpertColor GU10 spotpære, 2700K, 5,5W
67 kr
Til butik
Philips Master ExpertColor GU10 spotpære, 2700K, 5,5W billede

Produktinformation

"Philips GU10 LED pære med 25° lysspredning Dette er absolut topklassen indenfor LED lys. LED lyskilden erstatter fuldt ud en 35W halogenpære i lysstyrke, lysfarve, farvegengivelse og i de fysiske mål. Derudover sparer du næsten 90% på dit strømforbr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 50mm x 54mm
EAN: 8718696707616
Varenr.: 2057807429
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips MASTER LEDspot ExpertColor MV - LED-spot lyspære - form: PAR16 - GU10 - 5.5 W (tilsvarende 50 W) - klasse G - varmt hvidt lys - 2700 K
67 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master ExpertColor GU10 spotpære, 2700K, 5,5W
74 kr
Til butik
Philips Master ExpertColor GU10 spotpære, 2700K, 5,5W billede

Produktinformation

"Philips GU10 LED pære med 25 ° lysspredning Dette er absolut topklassen indenfor LED lys. LED lyskilden erstatter fuldt ud en 35W halogenpære i lysstyrke, lysfarve, farvegengivelse og i de fysiske mål. Derudover sparer du næsten 90% på dit strømforb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: LED pærer
Farve: white
Størrelse: 50mm x 54mm
EAN: 8718696707616
Varenr.: 2057807429
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master ExpertColor GU10 spotpære, 2700K, 5,5W
75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Master LED ExpertColor 5,5W / 25 / 355lm / 2700K / GU10
82 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master ExpertColor GU10 spotpære, 2700K, 5,5W
88 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære Master LEDspot ExpertColor 5,5/927 (50W) 25° Dæmpbar GU10
88 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Master ExpertColor GU10 spotpære, 2700K, 5,5W
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips MASTER LEDspot ExpertColor MV - LED-spot lyspære - form: PAR16 - GU10 - 5.5 W (tilsvarende 50 W) - klasse G - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips MASTER LEDspot ExpertColor MV - LED-spot lyspære - form: PAR16 - GU10 - 5.5 W (tilsvarende 50 W) - klasse G - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl67 kr67 krKøb
2CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
3LampeGuru.dk74 kr74 krKøb
4BilligVVS DK75 kr75 krKøb
5WATTOO.DK82 kr82 krKøb
6Greenline88 kr88 krKøb
7Proshop DK88 kr127 krKøb
8LavprisVVS95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips MASTER LEDspot ExpertColor MV - LED-spot lyspære - form: PAR16 - GU10 - 5.5 W (tilsvarende 50 W) - klasse G - varmt hvidt lys - 2700 K

PriceData har fulgt prisen på Philips MASTER LEDspot ExpertColor MV - LED-spot lyspære - form: PAR16 - GU10 - 5.5 W (tilsvarende 50 W) - klasse G - varmt hvidt lys - 2700 K i 182 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Philips MASTER LEDspot ExpertColor MV - LED-spot lyspære - form: PAR16 - GU10 - 5.5 W (tilsvarende 50 W) - klasse G - varmt hvidt lys - 2700 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Philips MASTER LEDspot ExpertColor MV - LED-spot lyspære - form: PAR16 - GU10 - 5.5 W (tilsvarende 50 W) - klasse G - varmt hvidt lys - 2700 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 202667 kr
23. apr. 202667,55 kr
20. apr. 202667 kr
19. apr. 202667,55 kr6,45 kr (9%)
18. apr. 202674 kr6,45 kr (10%)
15. apr. 202667,55 kr6,45 kr (9%)
14. apr. 202674 kr6,45 kr (10%)
21. mar. 202667,55 kr
9. mar. 202667 kr1 kr (2%)
2. mar. 202666 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret