Gå til hovedindhold

Philips LEDClassic Krone Filament 40W E14 varm hvid klar ikke dæmpbar 2-stk - 8718699664923

PhilipsElpærerEAN: 8718699777630
Pris fra 31,35 krtil 56 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 24,65 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 6. maj

Sammenlign priser på Philips LEDClassic Krone Filament 40W E14 varm hvid klar ikke dæmpbar 2-stk - 8718699664923 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.35 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEDClassic Krone Filament, 40W, E14, varm hvid, klar ikke dæmpbar, 2-pak BOX
31,35 kr
Til butik
LEDClassic Krone Filament, 40W, E14, varm hvid, klar ikke dæmpbar, 2-pak BOX billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: E14 Pærer
Farve: 1
Artikel nr.: 929001890467
EAN: 8718699777630
Varenr.: 7041417
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære Classic Krone 4,3W/827 (40W) Klar 2-pak E14
41 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LED classic 40W P45 E14 WW CL ND 2SRT6
41 kr
Til butik
LED classic 40W P45 E14 WW CL ND 2SRT6 billede

Produktinformation

LED classic 40W P45 E14 WW CL ND 2SRT6 er en energieffektiv lyskilde designet til at erstatte traditionelle 40W glødepærer med et mindre energiforbrug og længere levetid. Med sin E14 fatning passer den i mange standard lamper, og den varme hvide lysfarve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: E14
EAN: 8718699777630
Varenr.: 15110570344774
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips LEDClassic Krone Filament 40W E14 varm hvid klar ikke dæmpbar 2-stk - 8718699664923
45 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
PHILIPS LED Classic Krone Filament, 40W, E14, varm hvid, klar ikke dæmpbar, 2-pak BOX
47 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
2-pak LED E14 Globe 4,3W (40W) Klar 470lm
49 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Led E14 Globe Clear 3.4w (40w) 470 Lumen 2-pack
-0%56 kr
Før 56,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LEDClassic Krone Filament 40W E14 varm hvid klar ikke dæmpbar 2-stk - 8718699664923 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LEDClassic Krone Filament 40W E14 varm hvid klar ikke dæmpbar 2-stk - 8718699664923 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK31,35 kr70,35 krKøb
2Proshop DK41 kr80 krKøb
3EL-NETSALG41 kr41 krKøb
4Homeshop DK45 kr45 krKøb
5Butik24 DK47 kr86 krKøb
6Estore DK49 kr49 krKøb
7Dustin DK56 kr142,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips LEDClassic Krone Filament 40W E14 varm hvid klar ikke dæmpbar 2-stk - 8718699664923

PriceData har fulgt prisen på Philips LEDClassic Krone Filament 40W E14 varm hvid klar ikke dæmpbar 2-stk - 8718699664923 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 31,35 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Philips LEDClassic Krone Filament 40W E14 varm hvid klar ikke dæmpbar 2-stk - 8718699664923. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Philips LEDClassic Krone Filament 40W E14 varm hvid klar ikke dæmpbar 2-stk - 8718699664923 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202631,35 kr4,65 kr (13%)
29. maj 202636 kr4 kr (13%)
27. maj 202632 kr4 kr (11%)
26. maj 202636 kr4 kr (13%)
25. maj 202632 kr4 kr (11%)
23. maj 202636 kr4,65 kr (15%)
21. maj 202631,35 kr4,65 kr (13%)
20. maj 202636 kr5 kr (16%)
19. maj 202631 kr1 kr (3%)
16. maj 202632 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret