Gå til hovedindhold

Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/840 (55W) 4P 2G11

PhilipsElpærerEAN: 8718696828410
Pris fra 154 krtil 195,79 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 41,79 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/840 (55W) 4P 2G11 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-L 2G11 rör, 24W, 4000K
154 kr
Til butik
Philips CorePro PL-L 2G11 rör, 24W, 4000K billede

Produktinformation

Philips PL-L LED rør 24W erstatter 55W Opdater dine eksisterende kompakrør på 55W med et energibesparende alternativ fra Philips. Rørerne fra Philips kan bruges som direkte erstatning for din PL-L 55W rør og virker sammen med nuværende forkobling (HF-spo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 535 mm x 37.6 mm
EAN: 8718696828410
Varenr.: 2057809951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/840 (55W) 4P 2G11
154 kr
Til butik
Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/840 (55W) 4P 2G11 billede

Produktinformation

CorePro LED PLL HF 24W (55W) 840 4-Pins 2G11 Produkt beskrivelse: opgraderingsløsning til downlights og armaturer i en lang række almene belysningsanvendelser. Den integrerer en LED-lyskilde i den traditionelle lineære størrelse for lysstofrør, hvilket giver enestående energibesparelser i lyskildens levetid...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lyskilder
Artikel nr.: 929001920502
EAN: 8718696828410
Varenr.: 2764021
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-L 2G11 rør, 24W, 4000K
185 kr
Til butik
Philips CorePro PL-L 2G11 rør, 24W, 4000K billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lyskilder
Farve: white
Størrelse: 535 mm x 37.6 mm
EAN: 8718696828410
Varenr.: 2057809951
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rør, 14W, 4000K
189 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
COREPRO PLL HF LED 24W/840 (55W) 4-PINS 2G11
195,79 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
COREPRO PLL HF LED 24W/840 (55W) 4-PINS 2G11
195,79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/840 (55W) 4P 2G11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/840 (55W) 4P 2G11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl154 kr154 krKøb
2Proshop DK154 kr193 krKøb
3BilligVVS DK185 kr185 krKøb
4Greenline189 kr189 krKøb
5EL-GROSSISTEN195,79 kr195,79 krKøb
6EL-NETSALG195,79 kr195,79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/840 (55W) 4P 2G11

PriceData har fulgt prisen på Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/840 (55W) 4P 2G11 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 154 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/840 (55W) 4P 2G11. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/840 (55W) 4P 2G11 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026154 kr5 kr (3%)
22. apr. 2026159 kr4 kr (3%)
24. mar. 2026155 kr4 kr (3%)
22. mar. 2026151 kr4 kr (3%)
5. mar. 2026155 kr6 kr (4%)
3. mar. 2026149 kr4 kr (3%)
26. feb. 2026153 kr2 kr (1%)
25. feb. 2026155 kr22 kr (17%)
14. feb. 2026133 kr2 kr (1%)
7. jan. 2026135 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret