Gå til hovedindhold

Philips LED Lysrør T8 CorePro (UN) High Output 18W 2000lm - 840 kold hvid | 120cm - erstatter 36W

PhilipsBelysningEAN: 8718696801680
Pris fra 110,54 krtil 146 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 35,46 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Philips LED Lysrør T8 CorePro (UN) High Output 18W 2000lm - 840 kold hvid | 120cm - erstatter 36W og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110.54 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
COREPRO LED-RØR UN 1200MM HO 18W/840 36W
110,54 kr
Til butik
COREPRO LED-RØR UN 1200MM HO 18W/840 36W billede

Produktinformation

Det nye Philips CorePro LED-lysrør Universal T8 gør det nemt og enkelt at gennemføre dit belysningsprojekt. Du behøver ikke længere at overholde driverteknologien: Det unikke design gør det muligt at montere Philips CorePro LED-lysrør Universal T8 direkte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 8718696801680
Varenr.: 15845182177615
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips CorePro T8 rör, 120 cm, 4000K
121 kr
Til butik
Philips CorePro T8 rör, 120 cm, 4000K billede

Produktinformation

Energibesparende LED lysstofrør fra Philips Philips CorePro Universal lysstofrør kan du montere direkte i armaturer, der enten er baseret på elektromagnetiske forkoblinger eller elektroniske HF-forkoblinger eller tilslutning til lysnettet. LED lysstofrøre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 1200 mm
EAN: 8718696801680
Varenr.: 2057809278
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro T8 lysstofrør, 120 cm, 4000K
129 kr
Til butik
Philips CorePro T8 lysstofrør, 120 cm, 4000K billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lyskilder
Farve: white
Størrelse: 1200 mm
EAN: 8718696801680
Varenr.: 2057809278
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro T8 lysstofrør, 120 cm, 4000K
129 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro UN T8 lysstofrør 120 cm, 4000K
129 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro UN T8 lysstofrør 120 cm, 4000K
129 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips LED Lysrør T8 CorePro (UN) High Output 18W 2000lm - 840 kold hvid | 120cm - erstatter 36W
137,54 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
CorePro LED Rør Universal High Output 18W 840 2000 lm T8 1200mm
146 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED Lysrør T8 CorePro (UN) High Output 18W 2000lm - 840 kold hvid | 120cm - erstatter 36W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED Lysrør T8 CorePro (UN) High Output 18W 2000lm - 840 kold hvid | 120cm - erstatter 36W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN110,54 kr110,54 krKøb
2LavprisEl121 kr121 krKøb
3BilligVVS DK129 kr129 krKøb
4Greenline129 kr129 krKøb
5LavprisVVS129 kr129 krKøb
6LavprisVærktøj129 kr129 krKøb
7Butik24 DK137,54 kr176,54 krKøb
8Elvvs.dk146 kr146 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips LED Lysrør T8 CorePro (UN) High Output 18W 2000lm - 840 kold hvid | 120cm - erstatter 36W

PriceData har fulgt prisen på Philips LED Lysrør T8 CorePro (UN) High Output 18W 2000lm - 840 kold hvid | 120cm - erstatter 36W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 137,54 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 110,54 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Philips LED Lysrør T8 CorePro (UN) High Output 18W 2000lm - 840 kold hvid | 120cm - erstatter 36W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Philips LED Lysrør T8 CorePro (UN) High Output 18W 2000lm - 840 kold hvid | 120cm - erstatter 36W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026110,54 kr
31. maj 2026110 kr
30. maj 2026110,54 kr
12. maj 2026110 kr
11. maj 2026110,54 kr
24. apr. 2026110 kr
23. apr. 2026110,54 kr
19. mar. 2026110 kr7 kr (7%)
11. mar. 2026103 kr3 kr (3%)
5. mar. 2026106 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret