Gå til hovedindhold

Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 5.9 W (tilsvarende 60 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2200-2700 K

PhilipsElpærerEAN: 8719514323834
Pris fra 26,09 krtil 59 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 32,91 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 5.9 W (tilsvarende 60 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2200-2700 K og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.09 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 5.9 W (tilsvarende 60 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2200-2700 K
26,09 kr
Til butik
Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 5.9 W (tilsvarende 60 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2200-2700 K billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: E27 Pærer
Farve: 4
Artikel nr.: 929003010301
EAN: 8719514323834
Varenr.: 7858319
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Philips LED DIM 5,9W (60W) E27 2200-2700K 806lm
36 kr
Til butik
Philips LED DIM 5,9W (60W) E27 2200-2700K 806lm billede

Produktinformation

Philips LED DIM 5,9W er en energieffektiv lyskilde med E27-sokkel, der erstatter en traditionel 60W glødepære. Med en lysstyrke på 806 lumen og en farvetemperatur, der kan dæmpes mellem 2200 og 2700 Kelvin, giver denne LED-pære fleksibel belysning med var...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: E27
EAN: 8719514323834
Varenr.: 15110582731078
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Led Pære 60w 1 Pak Std E27, Klar, Varmglød Dæmp - 929003010301
40 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære Standard WarmGlow 5,9W/922-927 (60W) Mat Dæmpbar E27
40 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips LED-filament-lyspære 5.9W D 806lumen 2200-2700K Varmt hvidt lys
42 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LED E27 Normal 60W Klar Dæmpbar WarmGlow 806lm
49 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips LED E27 Normal 60W Klar Dimbar
-37%50 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Led E27 Normal Klar Dæmpbar 5,9w (60w) 806 Lumen
-0%56 kr
Før 56,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips LED-filament-lyspære 5.9W D 806lumen 2200-2700K Varmt hvidt lys
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 5.9 W (tilsvarende 60 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2200-2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 5.9 W (tilsvarende 60 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2200-2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK26,09 kr65,09 krKøb
2EL-NETSALG36 kr36 krKøb
3Homeshop DK40 kr40 krKøb
4Proshop DK40 kr79 krKøb
5CompuMail DK42 kr42 krKøb
6Estore DK49 kr49 krKøb
7Teknikproffset DK50 kr99 krKøb
8Dustin DK56 kr142,25 krKøb
9Ultrashop59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 5.9 W (tilsvarende 60 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2200-2700 K

PriceData har fulgt prisen på Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 5.9 W (tilsvarende 60 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2200-2700 K i 182 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 37 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 26,09 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 5.9 W (tilsvarende 60 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2200-2700 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 5.9 W (tilsvarende 60 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2200-2700 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202626,09 kr
13. apr. 202626 kr9 kr (26%)
5. apr. 202635 kr1 kr (3%)
17. mar. 202636 kr8 kr (29%)
28. feb. 202628 kr3 kr (12%)
15. feb. 202625 kr11 kr (31%)
6. feb. 202636 kr1 kr (3%)
4. feb. 202637 kr1 kr (3%)
3. feb. 202636 kr1 kr (3%)
2. feb. 202637 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret