Gå til hovedindhold

Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 4.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 3)

PhilipsRingeEAN: 8718699777753
Pris fra 37 krtil 54 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 4.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 3) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 4.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 3)
37 kr
Til butik
Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 4.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 3) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: E27 Pærer
Farve: 4
Artikel nr.: 929001890033
EAN: 8718699777753
Varenr.: 6479471
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips LED-pære E27 470 lm 3-pakke
39 kr
Til butik
Philips LED-pære E27 470 lm 3-pakke billede

Produktinformation

Denne 3-pakke Philips LED-pærer giver varm hvid belysning i loftlamper, bordlamper, gulvlamper og væglamper med E27-fatning. Med tre pærer i pakken er du klar til at belyse flere lamper på én gang. Pærerne har en effekt på 4,3 W og en lysstyrke på 470 lm med en strålevinkel på 300°. Farvetemperaturen er 2700 K, hvilket giver en varm hvid lysfarve. Levetiden er op til 15000 t. I pakken: 3 stk Philips LED-pærer E27, varm hvid, 470 lm.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: LED-pærer
Artikel nr.: 8718699777753
EAN: 8718699777753
Varenr.: 65341
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Philips LED 4,3W (40W) E27 2700K 470lm 3-pak
39 kr
Til butik
Philips LED 4,3W (40W) E27 2700K 470lm 3-pak billede

Produktinformation

Philips LED 4,3W (40W) E27 2700K 470lm i 3-pak tilbyder en energieffektiv belysningsløsning, der erstatter traditionelle 40W glødepærer med et lavere energiforbrug. Med en varm hvid farvetemperatur på 2700K skaber pærerne et behageligt og indbydende lys,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: E27
EAN: 8718699777753
Varenr.: 15110570148166
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære Classic Standard 4,3W/827 (40W) Klar 3-pak E27
41 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
3-pak LED E27 Normal Klar 40W 470lm
49 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips 3-pack LED E27 Normal Klar 40W
-22%54 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 4.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 4.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK37 kr76 krKøb
2Av-Cables DK39 kr39 krKøb
3EL-NETSALG39 kr39 krKøb
4Proshop DK41 kr80 krKøb
5Estore DK49 kr49 krKøb
6Teknikproffset DK54 kr103 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 4.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 3)

PriceData har fulgt prisen på Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 4.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 3) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er 16% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 4.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Philips - LED-filament-lyspære - form: A60 - klar finish - E27 - 4.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202637 kr6,81 kr (23%)
31. maj 202630,19 kr8,81 kr (23%)
30. maj 202639 kr8,81 kr (29%)
26. maj 202630,19 kr8,81 kr (23%)
25. maj 202639 kr8,81 kr (29%)
23. maj 202630,19 kr8,81 kr (23%)
22. maj 202639 kr8,81 kr (29%)
14. maj 202630,19 kr8,81 kr (23%)
13. maj 202639 kr8,81 kr (29%)
5. maj 202630,19 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret