Gå til hovedindhold

Philips Incand. decorative tubular lam Glødepære, rørformet, 7 W, E14, 1000 t, Varm hvid, 21 lm, Pære parfume

PhilipsElpærerEAN: 8711500250087
Pris fra 21 krtil 40 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18 kr 24. maj

Sammenlign priser på Philips Incand. decorative tubular lam Glødepære, rørformet, 7 W, E14, 1000 t, Varm hvid, 21 lm, Pære parfume og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips E14 glødepære rørformet, 7W, 2700K
21 kr
Til butik
Philips E14 glødepære rørformet, 7W, 2700K billede

Produktinformation

Rørformet glødepære fra Philips God lille glødepære til mange forskellige formål. Kan bruges i industrien i kontrolborde eller i hjemmets små lamper til hyggebelysning. Den er designet til lav lysintensitet under 60 lm.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 17x54 mm
EAN: 8711500250087
Varenr.: 2050092257
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Incand. decorative tubular lam Glødepære, rørformet, 7 W, E14, 1000 t, Varm hvid, 21 lm, Pære parfume
21 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips E14 glødepære rørformet, 7W, 2700K
24 kr
Til butik
Philips E14 glødepære rørformet, 7W, 2700K billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lyskilder
Farve: clear
Størrelse: 17x54 mm
EAN: 8711500250087
Varenr.: 2050092257
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips E14 glødepære rørformet, 7W, 2700K
24 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Signallampe 7w 230/240v E14 Klar,17x54mm
26 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Glødepære 7W/827 E14 klar E14
28 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips E14 glødepære rørformet, 7W, 2700K
29 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Philips signallampe 7W 230V E14 klar (E)
29,11 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Signalpre 7W E14 klar, Philips Lighting
31,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Signallampe 7W 240V E14 7822M Signallampe Deco 7W 230V E14
32,5 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Signallampe Deco 7W 230V E14 Klar
33,75 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Incand. decorative tubular lam Glødepære, rørformet
40 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Incand. decorative tubular lam Glødepære, rørformet, 7 W, E14, 1000 t, Varm hvid, 21 lm, Pære parfume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Incand. decorative tubular lam Glødepære, rørformet, 7 W, E14, 1000 t, Varm hvid, 21 lm, Pære parfume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl21 kr21 krKøb
2CS MEGASTORE DK21 kr60 krKøb
3BilligVVS DK24 kr24 krKøb
4LavprisVVS24 kr24 krKøb
5Elvvs.dk26 kr26 krKøb
6Proshop DK28 kr67 krKøb
7Greenline29 kr29 krKøb
8EL-NETSALG29,11 kr29,11 krKøb
9WATTOO.DK31,25 kr31,25 krKøb
10vvsfittings.dk32,5 kr32,5 krKøb
11VVS.dk33,75 kr33,75 krKøb
12CompuMail DK40 kr40 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Incand. decorative tubular lam Glødepære, rørformet, 7 W, E14, 1000 t, Varm hvid, 21 lm, Pære parfume

PriceData har fulgt prisen på Philips Incand. decorative tubular lam Glødepære, rørformet, 7 W, E14, 1000 t, Varm hvid, 21 lm, Pære parfume i 183 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 21 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Philips Incand. decorative tubular lam Glødepære, rørformet, 7 W, E14, 1000 t, Varm hvid, 21 lm, Pære parfume. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Philips Incand. decorative tubular lam Glødepære, rørformet, 7 W, E14, 1000 t, Varm hvid, 21 lm, Pære parfume de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202621 kr3 kr (17%)
24. maj 202618 kr4 kr (18%)
21. maj 202622 kr2 kr (8%)
19. maj 202624 kr1 kr (4%)
18. maj 202623 kr5 kr (28%)
15. maj 202618 kr6 kr (25%)
23. apr. 202624 kr6 kr (33%)
22. mar. 202618 kr3 kr (14%)
2. mar. 202621 kr3 kr (13%)
1. mar. 202624 kr3 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret