Gå til hovedindhold

Philips Hue White ambiance Enrave Small - Loftslampe - LED - 9.6 W - varmt til køligt hvidt lys - 2200-6500 K - sort

Pris fra 709 krtil 1.011 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 302 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 688 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Philips Hue White ambiance Enrave Small - Loftslampe - LED - 9.6 W - varmt til køligt hvidt lys - 2200-6500 K - sort og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 709 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø26 cm
709 kr
Til butik
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø26 cm billede

Produktinformation

"Philips Hue Enrave White Ambiance plafond Enrave plafonden fra Philips er en moderne plafond i et velkendt design som giver et flot jævnt lys. Perfekt til værelser eller gangarealer. Philips har taget nogle af deres bedstsælgende almindelige lamper

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Lampetyper
Farve: black
Størrelse: 26 cm
EAN: 8718696176429
Varenr.: 2099176422
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø26 cm
709 kr
Til butik
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø26 cm billede

Produktinformation

Smart plafond fra Hue Enrave på Ø26 cm i sort Enrave-plafonden fra Philips er en moderne loftslampe i et velkendt design, der giver et flot jævnt lys. Den er perfekt til værelser eller gangarealer og er en populær Hue-udgave fra Philips, der kombinerer de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Belysning
Farve: black
Størrelse: 26 cm
EAN: 8718696176429
Varenr.: 2099176422
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue Enrave White Ambiance loftlampe small, sort
-20%720 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Hue Enrave White Ambiance loftlampe small, sort billede

Produktinformation

Philips Hue Enrave White Ambiance loftlampe small, sort. Enrave loftlampen udsender et blødt skær op mod loftet og et kraftigt men behageligt lys nedad. White Ambiance gør det muligt at dæmpe fra blødt, varmt lys til koldt, køligt lys. Loftlampen kan dæmp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Philips Hue
Farve: Sort
EAN: 8718696176429
Varenr.: 915005996501
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Enrave Lille Loftlampe - Sort
720 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø26 cm
789 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White ambiance Enrave Small - Loftslampe - LED - 9.6 W - varmt til køligt hvidt lys - 2200-6500 K - sort
789 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Hue Enrave S Loftslampe Sort - 915005996501
870 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hue Enrave S Loftlampe White Amb. Black Philips Hue - Stue - Moderne - Metal - Rund
900 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue White ambiance Enrave Small Loftslampe 9.6W 2200-6500K Varmt til køligt hvidt lys
904 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø26 cm
909 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue Enrave S Taklampa White Am
1.011 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White ambiance Enrave Small - Loftslampe - LED - 9.6 W - varmt til køligt hvidt lys - 2200-6500 K - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White ambiance Enrave Small - Loftslampe - LED - 9.6 W - varmt til køligt hvidt lys - 2200-6500 K - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk709 kr709 krKøb
2LavprisVVS709 kr709 krKøb
3Lamper.dk720 kr720 krKøb
4Proshop DK720 kr759 krKøb
5Greenline789 kr789 krKøb
6CS MEGASTORE DK789 kr828 krKøb
7Homeshop DK870 kr870 krKøb
8Lampemesteren DK900 kr900 krKøb
9CompuMail DK904 kr904 krKøb
10BilligVVS DK909 kr909 krKøb
11Teknikproffset DK1.011 kr1.070 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White ambiance Enrave Small - Loftslampe - LED - 9.6 W - varmt til køligt hvidt lys - 2200-6500 K - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White ambiance Enrave Small - Loftslampe - LED - 9.6 W - varmt til køligt hvidt lys - 2200-6500 K - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 686 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 718 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 695 kr.

Den nuværende pris på 709 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Philips Hue White ambiance Enrave Small - Loftslampe - LED - 9.6 W - varmt til køligt hvidt lys - 2200-6500 K - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Philips Hue White ambiance Enrave Small - Loftslampe - LED - 9.6 W - varmt til køligt hvidt lys - 2200-6500 K - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026709 kr9 kr (1%)
19. maj 2026718 kr30 kr (4%)
19. mar. 2026688 kr1 kr (0%)
3. mar. 2026687 kr5 kr (1%)
1. mar. 2026692 kr2 kr (0%)
28. feb. 2026694 kr2 kr (0%)
23. jan. 2026696 kr8 kr (1%)
21. jan. 2026688 kr8 kr (1%)
19. jan. 2026696 kr12 kr (2%)
17. jan. 2026708 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret