Gå til hovedindhold

Philips hue accessories outdoor LV cable + T-connector 2.5M

Pris fra 129 krtil 229 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 121 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Philips hue accessories outdoor LV cable + T-connector 2.5M og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Philips hue accessories outdoor LV cable + T-connector 2.5M
129 kr
Til butik
Philips hue accessories outdoor LV cable + T-connector 2.5M billede

Produktspecifikationer

Kategori: Belysning & Pære
EAN: 8718696176078
Varenr.: 8718696176078
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hue Outdoor T-stik + 2,5m kabel
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hue Outdoor T-stik + 2,5m kabel billede

Produktinformation

LV-kabel 2,5 M + T-del  EU Forlængerkabel og T-forbindelse til dine Hue Outdoor lavspændingsarmaturer. Dette kabel fra Philips Hue er for at forlænge afstanden mellem dine smarte udendørsarmaturer. Denne nye tilføjelse er på 2,5m i stedet for 5m, hvilket gør det nemmere at skjule kablerne og undgå, at der ligger en stor mængde unødigt rundt. Pakken indeholder også en såkaldt T-split, som giver dig mulighed for at koble til nye armaturer. Der er også et 5 meter kabel: 1742430PN Produktkode: 17489030PN Produktserie: Hue Outdoor Philips udendørsbelysning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lys
Vægt: 0.31g
Artikel nr.: ONC-915005935501
EAN: 8718696176078
Varenr.: 28373
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue udendørs lavvolt kabel med t-stykke
159 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue udendørs lavvolt kabel med t-stykke
159 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Outdoor LV Cable 2.5 m + T-part
159 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Hue Udendørs forlængerkabel 2,5 m - 8718696176078
170 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Hue Outdoor Extension Cable 2,5m + T-part
174 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue udendørs lavvolt kabel med t-stykke
219 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue udendørs lavvolt kabel med t-stykke
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips hue accessories outdoor LV cable + T-connector 2.5M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips hue accessories outdoor LV cable + T-connector 2.5M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix129 kr129 krKøb
2Estore DK149 kr149 krKøb
3Greenline159 kr159 krKøb
4LampeGuru.dk159 kr159 krKøb
5Proshop DK159 kr198 krKøb
6Homeshop DK170 kr170 krKøb
7Dustin DK174 kr260,25 krKøb
8BilligVVS DK219 kr219 krKøb
9LavprisVVS229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips hue accessories outdoor LV cable + T-connector 2.5M

PriceData har fulgt prisen på Philips hue accessories outdoor LV cable + T-connector 2.5M i 158 dage. Laveste pris i perioden er 113 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Philips hue accessories outdoor LV cable + T-connector 2.5M. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Philips hue accessories outdoor LV cable + T-connector 2.5M de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026129 kr20 kr (13%)
17. maj 2026149 kr20 kr (16%)
3. maj 2026129 kr14 kr (10%)
1. maj 2026143 kr14 kr (11%)
24. apr. 2026129 kr8 kr (7%)
11. apr. 2026121 kr8 kr (7%)
26. dec. 2025113 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret