Gå til hovedindhold

Philips HD2151 All-in-One - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1 kW - sort

PhilipsKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8710103988670
Pris fra 1.167 krtil 1.779 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 612 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips HD2151 All-in-One - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1 kW - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1167 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips HD2151 All-in-One Multifunktionelt kogeapparat 1kW Sort
1.167 kr
Til butik
Philips HD2151 All-in-One Multifunktionelt kogeapparat 1kW Sort billede

Produktinformation

Philips HD2151 All-in-One - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HD2151/40
EAN: 8710103988670
Varenr.: 1000599777
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trykkoger all-in-one Philips HD2151/40 - 5 l, 1.000 W, sort
-17%1.249 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trykkoger all-in-one Philips HD2151/40 - 5 l, 1.000 W, sort billede

Produktinformation

Fordele ved trykkoger all-in-oneGør hverdagsmad nemmere med en alsidig trykkoger, der samler flere funktioner i én løsning. Med en kapacitet på 5 l er den velegnet til alt fra gryderetter til batch cooking. Den digitale timer og den automatiske hold-varm-funktion hjælper dig med at servere maden, når det passer.Nemt at styre og klar til travle køkkenerDet indbyggede display og de intuitive knapper gør det let at vælge blandt 34 auto-programmer eller de 12 manuelle tilstande angivet i dataene. Du kan forudindstille tiden op til 24 timer, så maden er klar, når du er. Den kompakte, sorte konstruktion passer pænt på køkkenbordet.Effekt: 1.000 WSkålkapacitet: 5 lIndbygget display: JaTimer: Digital, op til 24 tAuto-programmer: 34Hold-varm: JaLedningslængde: 1,2 mSpænding/frekvens: 220–240 V, 50/60 HzMål (H × B × D): 26,2 × 28,5 × 38,5 cmVægt: 5,94 kgPakke (H × B × D): 31,7 × 35,2 × 46,2 cmPakkevægt: 8,26 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Foodprocessorer
Vægt: 11.17g
EAN: 8710103988670
Varenr.: 2003019
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trykkoger all-in-one Philips HD2151/40 - 5 l, 1.000 W, sort
-16%1.269 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trykkoger all-in-one Philips HD2151/40 - 5 l, 1.000 W, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Foodprocessorer
Vægt: 11.17g
EAN: 8710103988670
Varenr.: 2003019
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips HD2151 All-in-One - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1 kW - sort
1.279 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips HD2151 All-in-One - multi cooker - black
1.279 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips HD2151 All-in-One Multifunktionelt kogeapparat 1kW Sort
1.779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips HD2151 All-in-One - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips HD2151 All-in-One - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.167 kr1.167 krKøb
2Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
3Vivas DK1.269 kr1.438 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.279 kr1.279 krKøb
5Proshop DK1.279 kr1.279 krKøb
6Ultrashop1.779 kr1.779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips HD2151 All-in-One - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips HD2151 All-in-One - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1 kW - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.167 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 1.316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.222 kr.

Den nuværende pris på 1.167 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Philips HD2151 All-in-One - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Philips HD2151 All-in-One - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.167 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.168 kr40 kr (3%)
13. apr. 20261.208 kr9 kr (1%)
20. mar. 20261.217 kr51 kr (4%)
16. mar. 20261.268 kr2 kr (0%)
15. mar. 20261.270 kr3 kr (0%)
14. mar. 20261.267 kr6 kr (0%)
13. mar. 20261.273 kr9 kr (1%)
12. mar. 20261.264 kr5 kr (0%)
9. mar. 20261.269 kr70 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret