Gå til hovedindhold

Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm, Indbygget lysplade, 1 pære(r ), LED, 3000 K, AC 220-240, Hvid

PhilipsLamperEAN: 8720169173767
Pris fra 45 krtil 67 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm, Indbygget lysplade, 1 pære(r ), LED, 3000 K, AC 220-240, Hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm
45 kr
Til butik
Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm billede

Produktinformation

Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm. Produkttype: Indbygget lysplade, Velegnet til indendørsbrug, Plafond form: Rund. Antal lyskilder: 1 pære(r ), Lampetype: LED, Farvetemperatur (maks.): 3000 K. Kode for international beskyttelse (IP): IP20. Indgangsspænding: AC 220-240. Produktfarve: Hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 929003276501
EAN: 8720169173767
Varenr.: 1001632843
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Meson indbygningsspot, Ø12,5 cm, 12,5W, 3000K
47 kr
Til butik
Philips myLiving Meson indbygningsspot, Ø12,5 cm, 12,5W, 3000K billede

Produktinformation

Indbygningsspot med blødt lys til alle hjemmets rum Philips myLiving Meson indbygningsspot på Ø12,5 cm giver dig et behageligt, varmt hvidt lys, der skaber ro og komfort i hverdagen. Spottet er ideelt til både køkken, gang og stue, hvor du ønsker en jævn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 12.5 cm
EAN: 8720169173767
Varenr.: 2042173760
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm, Indbygget lysplade, 1 pære(r ), LED, 3000 K, AC 220-240, Hvid
47 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 59464 MESON 125 12.5W 30K WH recessed
47 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PHILIPS Meson Indbygningsspot LED 12,5W 3000K
47 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Meson indbygningsspot, Ø12,5 cm, 12,5W, 3000K
52 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Meson indbygningsspot, Ø12,5 cm, 12,5W, 3000K
62 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Meson indbygningsspot, Ø12,5 cm, 12,5W, 3000K
67 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Meson indbygningsspot, Ø12,5 cm, 12,5W, 3000K
67 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm, Indbygget lysplade, 1 pære(r ), LED, 3000 K, AC 220-240, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm, Indbygget lysplade, 1 pære(r ), LED, 3000 K, AC 220-240, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK45 kr45 krKøb
2BilligVVS DK47 kr47 krKøb
3CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
4Proshop DK47 kr86 krKøb
5EL-NETSALG47 kr47 krKøb
6LavprisVVS52 kr52 krKøb
7Greenline62 kr62 krKøb
8LampeGuru.dk67 kr67 krKøb
9LavprisEl67 kr67 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm, Indbygget lysplade, 1 pære(r ), LED, 3000 K, AC 220-240, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm, Indbygget lysplade, 1 pære(r ), LED, 3000 K, AC 220-240, Hvid i 142 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm, Indbygget lysplade, 1 pære(r ), LED, 3000 K, AC 220-240, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Philips Funktionel Meson indbygningsspot 12,5 W 140 mm, Indbygget lysplade, 1 pære(r ), LED, 3000 K, AC 220-240, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. mar. 202645 kr2 kr (4%)
4. mar. 202647 kr5 kr (10%)
3. mar. 202652 kr5 kr (11%)
10. feb. 202647 kr15 kr (24%)
28. jan. 202662 kr5 kr (9%)
27. jan. 202657 kr10 kr (21%)
24. jan. 202647 kr15 kr (24%)
22. jan. 202662 kr15 kr (32%)
14. jan. 202647 kr10 kr (18%)
13. jan. 202657 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret