Gå til hovedindhold

Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 (48.9 til at se) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - tekstureret hvid

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581801663
Pris fra 7.048 krtil 8.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.671 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.990 kr 2. maj

Sammenlign priser på Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 (48.9 til at se) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - tekstureret hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7048 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Evnia 8000 49M2C8900 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
7.048 kr
Til butik
Philips Evnia 8000 49M2C8900 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49" (48.9" til at se) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - tekstureret hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 49M2C8900/00
EAN: 8712581801663
Varenr.: 1001647553
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Philips Evnia 8000 49M2C8900 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm - GEEKD.dk
7.216 kr
Til butik
Philips Evnia 8000 49M2C8900 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Philips Evnia 8000 49M2C8900/00 computerskærm 124,2 cm (48.9") 5120 x 1440 pixel Dual QHD QDOLED Hvid Giv din gamingoplevelse et løft med denne skærms utrolige, kontrastskabende QD OLED-display, buede 32:9 SuperWide-skærm og den eksklusive Ambiglow-f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 8712581801663
Varenr.: 49389973111120
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 (48.9 til at se) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - tekstureret hvid
7.255 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" Philips Evnia 8000 49M2C8900/00 - 5120x1440 - 240Hz - QD-OLED - 90W USB-C - KVM switch
7.325 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Evnia 8000 49M2C8900 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
8.019 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Philips Evnia 8000 49" QD‑OLED Dual QHD, hvid
-17%8.699 kr
Før 10.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Philips Evnia 8000 49" QD‑OLED Dual QHD, hvid
-17%8.719 kr
Før 10.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 (48.9 til at se) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - tekstureret hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 (48.9 til at se) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - tekstureret hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.048 kr7.048 krKøb
2Geekd7.216 kr7.216 krKøb
3CS MEGASTORE DK7.255 kr7.324 krKøb
4Proshop DK7.325 kr7.325 krKøb
5Ultrashop8.019 kr8.019 krKøb
6Boligcenter DK8.699 kr8.699 krKøb
7Vivas DK8.719 kr9.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 (48.9 til at se) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - tekstureret hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 (48.9 til at se) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - tekstureret hvid i 186 dage. Laveste pris i perioden er 5.490 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 7.255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.697 kr.

Den nuværende pris på 7.048 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 (48.9 til at se) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - tekstureret hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Philips Evnia 8000 49M2C8900 - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 (48.9 til at se) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 15000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - tekstureret hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20267.048 kr168 kr (2%)
28. maj 20267.216 kr39 kr (1%)
27. maj 20267.255 kr626 kr (9%)
24. maj 20266.629 kr393 kr (6%)
23. maj 20267.022 kr5 kr (0%)
17. maj 20267.027 kr142 kr (2%)
12. maj 20266.885 kr386 kr (6%)
8. maj 20266.499 kr509 kr (8%)
2. maj 20265.990 kr473 kr (7%)
30. apr. 20266.463 kr36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret