Gå til hovedindhold

Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34" Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8721038002225
Pris fra 2.353 krtil 3.119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 766 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34" Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2353 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34" Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz
2.353 kr
Til butik
Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34" Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 5000 34M2C5501A - LED-skærm - gaming - kurvet - 34" - 3440 x 1400 WQHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 34M2C5501A/00
EAN: 8721038002225
Varenr.: 1002447171
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Philips Evnia 5000 34M2C5501A - 3440x1400 - 180Hz - VA
2.421 kr
Til butik
34" Philips Evnia 5000 34M2C5501A - 3440x1400 - 180Hz - VA billede

Produktinformation

Philips Evnia 5000 34M2C5501A gamingmonitor leverer en immersiv ultrabred oplevelse til kompetitivt gameplay med et hurtigt VA-panel og præcis bevægelseshåndtering. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1400 Opdateringsfrekvens: 180Hz Paneltype: Fast VA Forbindelser: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; DisplayHDR 400; Buet VA-panel; 1 ms (GtG) / 0,5 ms Smart MBR Det brede synsfelt, dyb kontrast og adaptive-sync holder bevægelse glat og præcis, hvilket forbedrer målsporing og billedklarhed til fokuseret gaming og indholdsproduktion.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 34M2C5501A/00
EAN: 8721038002225
Varenr.: 3318957
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 34" curved gamingskærm 34M2C5501A/00
2.690 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming Philips Evnia 5000 34" buet WQHD 180 Hz (hvid)
-7%2.799 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming Philips Evnia 5000 34" buet WQHD 180 Hz (hvid)
-7%2.819 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Evnia 34m2c5501a Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 180hz
2.869 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34 Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34" Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34" Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.353 kr2.353 krKøb
2Proshop DK2.421 kr2.421 krKøb
3Komplett DK2.690 kr2.690 krKøb
4Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
5Vivas DK2.819 kr2.869 krKøb
6Dustin DK2.869 kr2.955,25 krKøb
7Ultrashop3.119 kr3.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34" Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz

PriceData har fulgt prisen på Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34" Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.353 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.678 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.572 kr.

Den nuværende pris på 2.353 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34" Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34" Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.353 kr241 kr (9%)
21. maj 20262.594 kr46 kr (2%)
20. maj 20262.548 kr11 kr (0%)
19. maj 20262.537 kr21 kr (1%)
18. maj 20262.516 kr36 kr (1%)
17. maj 20262.480 kr36 kr (1%)
16. maj 20262.516 kr69 kr (3%)
15. maj 20262.447 kr50 kr (2%)
14. maj 20262.497 kr50 kr (2%)
13. maj 20262.447 kr177 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret