Gå til hovedindhold

Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz

PhilipsComputerskærmeEAN: 8721038004908
Pris fra 1.159 krtil 1.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 660 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 989 kr 24. maj

Sammenlign priser på Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz
1.159 kr
Til butik
Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 3000 25M2N3200U - LED-skærm - 25" (24.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 300 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 0.3 ms - brunsort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 25M2N3200U/00
EAN: 8721038004908
Varenr.: 1003670252
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24,5" Philips Evnia 3000 25M2N3200U - 1920x1080 (FHD) - 310Hz - IPS
1.189 kr
Til butik
24,5" Philips Evnia 3000 25M2N3200U - 1920x1080 (FHD) - 310Hz - IPS billede

Produktinformation

Philips Evnia 3000 25M2N3200U monitor leverer hurtige, klare billeder til kompetitivt gameplay og kombinerer et responsivt Fast IPS-panel med flydende bevægelser til fokuseret spil. Størrelse: 25" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 310Hz Paneltype: Fast IPS Særlige funktioner: NVIDIA G-SYNC Compatible; DisplayHDR 400; Smart MBR Høj opdateringshastighed og ydeevne med lav latenstid hjælper med at holde bevægelser skarpe og reducere sløring, mens HDR-understøttelse og bred farvedækning giver mere dybde i spil og medier.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 25M2N3200U/00
EAN: 8721038004908
Varenr.: 3435096
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz
1.779 kr
Til butik
Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25" Fast IPS Monitor Oplev en helt ny dimension af gaming med Philips Evnia 3000 25M2N3200U. Denne 25" Fast IPS-skærm med en opløsning på 1920 x 1080 Full HD bringer dine spil til live med skarpe billeder og virkelighedstro f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 8721038004908
Varenr.: 126527
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Evnia 25M2N3200U 24,5" FHD gaming-skærm - Fast IPS, 240 Hz, 1 ms, grå
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Evnia 25M2N3200U 24,5" FHD gaming-skærm - Fast IPS, 240 Hz, 1 ms, grå
-10%1.819 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.159 kr1.159 krKøb
2Proshop DK1.189 kr1.189 krKøb
3Ultrashop1.779 kr1.779 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr3.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz

PriceData har fulgt prisen på Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz i 175 dage. Laveste pris i perioden er 989 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.655 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.366 kr.

Den nuværende pris på 1.159 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Philips Evnia 3000 25M2N3200U 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 300Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.159 kr170 kr (17%)
24. maj 2026989 kr20 kr (2%)
17. maj 20261.009 kr23 kr (2%)
10. maj 20261.032 kr21 kr (2%)
3. maj 20261.053 kr21 kr (2%)
26. apr. 20261.074 kr24 kr (2%)
17. apr. 20261.098 kr195 kr (15%)
28. mar. 20261.293 kr1 kr (0%)
27. mar. 20261.294 kr9 kr (1%)
26. mar. 20261.303 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret