Gå til hovedindhold

Philips Evnia 27M2N3500NL/00 LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Grå

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581805890
Pris fra 1.033 krtil 1.618 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 585 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.022 kr 15. maj

Sammenlign priser på Philips Evnia 27M2N3500NL/00 LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1033 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 27" 2560 x 1440 (2K) HDMi DisplayPort 180 Hz
1.033 kr
Til butik
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 27" 2560 x 1440 (2K) HDMi DisplayPort 180 Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 27M2N3500NL/00 - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - VA - 300 cd/m² - 5000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 27M2N3500NL/00
EAN: 8712581805890
Varenr.: 1002237786
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips Evnia 3000 27M2N3500NL - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA
1.039 kr
Til butik
27" Philips Evnia 3000 27M2N3500NL - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA billede

Produktinformation

Philips Evnia 3000 27M2N3500NL monitor leverer hurtig, højkontrast gamingoplevelse med et VA-panel optimeret til immersiv HDR-gengivelse. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 180Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync; HDR10; 0.5 ms (MPRT) responstid Dybe kontraster, bred farvedækning og responsiv bevægelse gør denne monitor velegnet til konkurrencemæssigt og filmisk gaming, hvor tydelighed i mørke scener og jævn billedfremvisning er vigtig.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27M2N3500NL/00
EAN: 8712581805890
Varenr.: 3284293
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm Philips Evnia 27M2N3500NL/00 27" QHD 180 Hz
-11%1.189 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming skærm Philips Evnia 27M2N3500NL/00 27" QHD 180 Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 27M2N3500NL/00 - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - VA - 300 cd/m² - 5000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sortMed den hurtige VA-skærm kan du spille med høj præcision og hastighed ved 180 Hz. Med skarpe billeder i HDR-kvalitet og Quad HD-opløsning giver denne skærm en fremragende allround gamingoplevelse.Smart Crosshair: for better aim and more funColour of Crosshair is set by default. When Smart Crosshair is on, the colour will change as a complementary colour to the background colour. Smart Crosshair enhances the aiming accuracy so you can spot the enemies more easily.SmartImage game mode optimised for gamersThe new Philips gaming display has quick-access OSD fine-tuned for gamers, offering you multiple options. "FPS" mode (First person shooting) improves dark themes in games, allowing you to see hidden objects in dark areas. "Racing" mode adapts the display with the fastest response time and high colour, along with image adjustments. "RTS" mode (Real-time strategy) has a special SmartFrame mode that enables highlighting of specific area and allows for size and image adjustments. Gamer 1 and Gamer 2 enable you to save personal customised settings based on different games, ensuring best performance.Skiftetasten til EasySelect-menuen giver hurtig adgang til menuen på skærmenDen diskret placerede skiftetast til EasySelect-menuen lader dig foretage hurtige og nemme tilpasninger af skærmindstillingerne i menuen på skærmen.LowBlue-tilstand og flimmerfri visning, der er behagelig for øjneneVores LowBlue-tilstand og flimmerfri teknologi er udviklet til at reducere belastning af øjnene og træthed, der ofte forårsages af mange timer foran skærmen.Lav indgangsforsinkelse reducerer tidsforsinkelsen mellem enheder forbundet til skærmenIndgangsforsinkelsen er den tid, som forløber mellem udførelsen af en handling med tilsluttede enheder og det at se resul...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Vægt: 6g
EAN: 8712581805890
Varenr.: 1817137
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm Philips Evnia 27M2N3500NL/00 27" QHD 180 Hz
-11%1.209 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 27 2560 x 1440 (2K) HDMi DisplayPort 180 Hz
1.269 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Evnia 27m2n3500nl 27 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 180hz
1.494 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Grå
1.618 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 27M2N3500NL/00 LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 27M2N3500NL/00 LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.033 kr1.033 krKøb
2Proshop DK1.039 kr1.039 krKøb
3Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
4Vivas DK1.209 kr1.278 krKøb
5Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
6Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb
7Superprice.dk1.618 kr1.618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Evnia 27M2N3500NL/00 LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Grå

PriceData har fulgt prisen på Philips Evnia 27M2N3500NL/00 LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Grå i 185 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 1.160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.068 kr.

Den nuværende pris på 1.033 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Philips Evnia 27M2N3500NL/00 LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Philips Evnia 27M2N3500NL/00 LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.033 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.031 kr24 kr (2%)
22. maj 20261.055 kr20 kr (2%)
20. maj 20261.075 kr7 kr (1%)
19. maj 20261.082 kr52 kr (5%)
16. maj 20261.030 kr8 kr (1%)
15. maj 20261.022 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.025 kr8 kr (1%)
12. maj 20261.033 kr3 kr (0%)
9. maj 20261.030 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret