Gå til hovedindhold

Philips Avent SCY673/81 Natural Response sutteflaske med AirFree udluftningsventil 260ml Flow 3 sut +1 måneder ELEPHANT

Philips AventSutteflaskerEAN: 8710103990413
Pris fra 68 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Avent SCY673/81 Natural Response sutteflaske med AirFree udluftningsventil 260ml Flow 3 sut +1 måneder ELEPHANT og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips AVENT Natural Response SCY673/81 Sutteflaske med AirFree-udluftningsventil 3m+
68 kr
Til butik
Philips AVENT Natural Response SCY673/81 Sutteflaske med AirFree-udluftningsventil 3m+ billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Sutteflaske
Farve: 1
Artikel nr.: SCY673/81
EAN: 8710103990413
Varenr.: 10150809
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Natural Response Sutteflaske 260 ml. - Elephant
-30%83,3 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natural Response Sutteflaske 260 ml. - Elephant billede

Produktinformation

Naturel Response med AirFree udluftningsventil sutteflaske fra Philips Avent  Dette er den oplagte sutteflaske for dig, som gerne vil kombinere flaske med amning. Sutteflasken giver nemlig dit barn en mere naturlig oplevelse i den forstand, at suttehovedet bl.a. er konstrueret med en bred udformning, der minder om et rigtigt bryst. Derudover frigiver suttens åbning kun mælk, når din baby aktivt drikker. Så når din baby holder pause for at synke og ånde, så holder mælken også pause. Sutteflasken adskiller sig fra frit flydende sutteflasker, og som med amning kan det tage et par gange inden dig og baby har helt styr på det – det er helt naturligt. Sutteflasken er udstyret med en AirFree-ventil, der er designet til at give ekstra beskyttelse mod problemer med madning ved at forhindre luft i at komme ned i dit barns mave, mens dit barn spiser oprejst. Flasken har en ergonomisk form, der gør den rar for dig at holde imens. Den kan hurtigt samles og skilles ad, og er desuden nem i brug samt rengøring.  Flasken er kompatibel med Philips Avent-serien, så har du andre produkter, fx brystpumpe, flasker eller kopdele, så kan du blande og kombinere, til du har det produkt, der fungerer for dig. Specifikationer Sutteflaske fra Philips Avent  Natural Response med AirFree udluftningsventil Frigiver kun mælk, når din baby aktivt drikker Suttetud er brystformet  Indhold: 260 ml  100% BPA fri  Let at bruge  Nem at rengøre  Flow 3 sut Alder: 1 måned+  Model: SCY673/81...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 564
EAN: 8710103990413
Varenr.: 19c5a256-20ca-4504-81b1-aaf679be4205
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Natural Response Sutteflaske 3.0 260 ml.ELEPHANT
-30%83,3 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Avent SCY673/81 Natural Response AirFree sutteflaske, 260 ml, elefant
112 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips Avent SCY673/81 Natural Response sutteflaske med AirFree udluftningsventil 260ml Flow 3 sut +1 måneder ELEPHANT
119 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Philips Avent, Natural Response Sutteflaske Afv, 260 Ml, Str. 1+ Mdr.
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Avent SCY673/81 Natural Response sutteflaske med AirFree udluftningsventil 260ml Flow 3 sut +1 måneder ELEPHANT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Avent SCY673/81 Natural Response sutteflaske med AirFree udluftningsventil 260ml Flow 3 sut +1 måneder ELEPHANT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
2Pixizoo DK83,3 kr83,3 krKøb
3BabySam DK83,3 kr83,3 krKøb
4Teknikproffset DK112 kr161 krKøb
5Butik24 DK119 kr158 krKøb
6Byhappyme Danmark119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Avent SCY673/81 Natural Response sutteflaske med AirFree udluftningsventil 260ml Flow 3 sut +1 måneder ELEPHANT

PriceData har fulgt prisen på Philips Avent SCY673/81 Natural Response sutteflaske med AirFree udluftningsventil 260ml Flow 3 sut +1 måneder ELEPHANT i 184 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Philips Avent SCY673/81 Natural Response sutteflaske med AirFree udluftningsventil 260ml Flow 3 sut +1 måneder ELEPHANT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Philips Avent SCY673/81 Natural Response sutteflaske med AirFree udluftningsventil 260ml Flow 3 sut +1 måneder ELEPHANT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202668 kr10 kr (13%)
27. maj 202678 kr10 kr (11%)
23. maj 202688 kr9 kr (11%)
1. maj 202679 kr7 kr (10%)
15. apr. 202672 kr7 kr (9%)
5. apr. 202679 kr1 kr (1%)
13. mar. 202680 kr6 kr (7%)
4. mar. 202686 kr7 kr (9%)
1. mar. 202679 kr7 kr (8%)
26. feb. 202686 kr14 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret