Gå til hovedindhold

Philips 7000 Series HD9876 - Varmluftsrister - 8.3 liter - 2.2 kW - sort

PhilipsKøkkenudstyrEAN: 8720389036057
Pris fra 1.940 krtil 3.599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.659 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.735 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Philips 7000 Series HD9876 - Varmluftsrister - 8.3 liter - 2.2 kW - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1940 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 7000 Series HD9876 Airfryer 2.2kW Sort
1.940 kr
Til butik
Philips 7000 Series HD9876 Airfryer 2.2kW Sort billede

Produktinformation

Philips 7000 Series HD9876 - Varmluftsrister - 8.3 liter - 2.2 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HD9876/90
EAN: 8720389036057
Varenr.: 1003048348
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 7000 Series HD9876 - Varmluftsrister - 8.3 liter - 2.2 kW - sort
1.942 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 7000 Series HD9876 - hot air fryer - black
1.969 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 7000 Series HD9876 airfryer 8,3 l - 2.200 W - sort
-16%2.099 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 7000 Series HD9876 airfryer 8,3 l - 2.200 W - sort
-16%2.119 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 7000 Series HD9876 Airfryer 2.2kW Sort
2.539 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips HD9876/90 XXL Connected Airfryer
3.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 7000 Series HD9876 - Varmluftsrister - 8.3 liter - 2.2 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 7000 Series HD9876 - Varmluftsrister - 8.3 liter - 2.2 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.940 kr1.940 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.942 kr1.942 krKøb
3Proshop DK1.969 kr1.969 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.169 krKøb
6Ultrashop2.539 kr2.539 krKøb
7Homeshop DK3.599 kr3.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 7000 Series HD9876 - Varmluftsrister - 8.3 liter - 2.2 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 7000 Series HD9876 - Varmluftsrister - 8.3 liter - 2.2 kW - sort i 116 dage. Laveste pris i perioden er 1.735 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 2.292 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.086 kr.

Den nuværende pris på 1.940 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 65 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips 7000 Series HD9876 - Varmluftsrister - 8.3 liter - 2.2 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips 7000 Series HD9876 - Varmluftsrister - 8.3 liter - 2.2 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.940 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.942 kr12 kr (1%)
28. maj 20261.954 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.955 kr12 kr (1%)
25. maj 20261.967 kr26 kr (1%)
24. maj 20261.941 kr11 kr (1%)
23. maj 20261.952 kr12 kr (1%)
22. maj 20261.964 kr25 kr (1%)
19. maj 20261.939 kr11 kr (1%)
18. maj 20261.950 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret