Gå til hovedindhold

Philips 65BFL2214 B-Line Professional Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K

PhilipsComputerskærmeEAN: 8718863030516
Pris fra 5.778 krtil 6.561 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 783 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.755 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Philips 65BFL2214 B-Line Professional Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5778 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 65BFL2214 65" 4K UHD (2160p) Smart TV
5.778 kr
Til butik
Philips 65BFL2214 65" 4K UHD (2160p) Smart TV billede

Produktinformation

Philips 65BFL2214 - 65" Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - digital skiltning - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 65BFL2214/12
EAN: 8718863030516
Varenr.: 1000261417
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 65" B-Line, 4K UHD,
6.289 kr
Til butik
Philips 65" B-Line, 4K UHD, billede

Produktinformation

Philips 65 B-Line 4K UHD (65BFL2214/12) Oplev exceptionel billedkvalitet med Philips 65 B-Line 4K UHD TV. Med varenummeret 65BFL2214/12 får du en skærm i professionel kvalitet, der er ideel til både erhverv og hjemmebrug. Den imponerende 65-tommer skærm b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Forside
EAN: 8718863030516
Varenr.: 24640
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 65BFL2214 B-Line Professional Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K
6.561 kr
Til butik
Philips 65BFL2214 B-Line Professional Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K billede

Produktinformation

LED-bagbelyst LCD-TV til digital skiltning leverer en 65" 4K UHD Android TV-platform med indbygget Chromecast, Wi‑Fi/LAN-tilslutning og professionelle styringsfunktioner. Philips 65BFL2214 B-Line Professional Series er designet til kommerciel brug og integreres i virksomhedssystemer for effektiv administration, samtidig med at den muliggør øjeblikkelig trådløs mediedeling fra Windows-, Apple- og Android-enheder. 4K UHD-opløsning (3840 x 2160) i 16:9-format Indbygget Chromecast til trådløs deling af præsentationer Android TV (Android OS 9.0) med Google Play-apps Kommercielle funktioner: CMND-styring, HTML5-understøttelse, Serial Xpress Protocol Crestron Connected Certified til professionel integration Tilslutning: Wi‑Fi (802.11ac) og Ethernet LAN 3x HDMI og 2x USB-porte til fleksible tilslutninger Ideel til pålidelig, centralt administreret skiltning og smidig daglig afspilning af indhold i professionelle miljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 65BFL2214/12
EAN: 8718863030516
Varenr.: 3070728

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 65BFL2214 B-Line Professional Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 65BFL2214 B-Line Professional Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.778 kr5.778 krKøb
2Ultrashop6.289 kr6.289 krKøb
3Proshop DK6.561 kr6.561 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 65BFL2214 B-Line Professional Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K

PriceData har fulgt prisen på Philips 65BFL2214 B-Line Professional Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K i 175 dage. Laveste pris i perioden er 5.754 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 6.279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.854 kr.

Den nuværende pris på 5.778 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Philips 65BFL2214 B-Line Professional Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Philips 65BFL2214 B-Line Professional Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20265.778 kr3 kr (0%)
30. maj 20265.775 kr7 kr (0%)
28. maj 20265.782 kr13 kr (0%)
25. maj 20265.769 kr9 kr (0%)
24. maj 20265.778 kr3 kr (0%)
23. maj 20265.775 kr5 kr (0%)
22. maj 20265.770 kr11 kr (0%)
20. maj 20265.759 kr18 kr (0%)
17. maj 20265.777 kr12 kr (0%)
14. maj 20265.765 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret